Moderný dizajnový byt 20 m2. m.

Bytový dizajn 20 m2. m. je živým príkladom toho, ako môžete dať všetko pre pohodlný a pohodlný život aj na veľmi malej ploche. Dizajn je založený na minimalistickom štýle, umožňuje jednoduchým spôsobom dosiahnuť expresívnosť interiéru bez toho, aby sa priestor zaplnil vecami, ktoré nie sú funkčné. Vyšlo to priestranné, moderné, štýlové ubytovanie, ktoré uspokojilo všetky potreby majiteľov.

dispozície

Dizajnéri boli dôležití každý štvorcový centimeter, takže steny oddeľujúce kuchyňu, miestnosť a chodbu boli odstránené. V dôsledku toho je otvorený priestor tvorený o niečo väčšou plochou ako pred úpravou.

Na izoláciu funkčných zón od seba bola vytvorená posuvná časť. Skladá sa z troch nezávisle sa pohybujúcich zrkadlových obrazov a oddeľuje kuchyňu-jedáleň od spálne-obývacej izby. Spoločne sú priečky umiestnené za bočnou stenou úložného systému umiestneného v obývacej izbe. Ak sú oddiely od seba oddelené, rozdeľujú miestnosť na polovicu, zatiaľ čo vizuálne sa každá časť miestnosti zdvojnásobí kvôli odrazu v zrkadlových plátnach.

Farebný roztok

Hlavná farba v dizajne bytu je 20 metrov štvorcových. m. vybral svetlošedú, dopĺňa čokoládovo hnedý tón prírodného dreva, ktorý je zdobený stenami, ako aj nábytkom. Podlaha je pokrytá širokými svetlými drevenými doskami položenými v diagonálnom smere - to komplikuje geometriu priestoru a opticky ho rozširuje. Nábytok s bielymi fasádami lesklej textúry prichádza do hry so svetlom a odrazmi so zrkadlovými priečkami, ktoré tento efekt podporujú.

štýl

Vo výzdobe bytu veľa chróm, sklo, lesk. To informuje minimalizmus high-tech odtieňov a robí interiér bohatším. High-tech je vyjadrená v chrómovaných nohách nábytku a riadu, sklenených škvŕn a odtieňov fliaš cez barový pult.

Obývacia izba

V obývacej izbe, okrem veľkej televíznej panel, je štúdia - malý stôl je postavený do úložného systému, nad ním sú otvorené police pre literatúru potrebné v práci, ďalej je pohodlná stolička na kolieskach.

Proti TV panelu je pohovka zabudovaná do úložného systému, ktorá má otvorené boky na bokoch a zatvorené police na vrchu. Spodná časť bočných častí skrine vykonáva v noci, keď sa pohovka zmení na posteľ, funkcie nočných stolíkov. V popoludňajších hodinách je pohovka centrom obytného priestoru, pohodlne na nej môžete sedieť a sledovať televízne programy alebo usporiadať priateľské stretnutia.

kuchyne

Zdá sa, že lesk fronty kuchynského setu sa „rozpúšta“ v priestore, čo ďalej zvyšuje osvetlenie vďaka vysokým odrazným vlastnostiam. Každá položka v dizajne bytu 20 metrov štvorcových. m. - na jeho mieste sa starostlivo kontroluje jeho umiestnenie. Výsledkom je, že nábytok nie je nápadný a zároveň plne plní svoje funkcie a uspokojí všetko, čo je potrebné - zásoby výrobkov a domácich spotrebičov.

Kuchyňa, ktorá má tvar l, pozostáva z dvoch pracovných plôch: varná doska s umývadlom je zabudovaná do jednej časti pracovnej dosky, druhá slúži ako stolový stôl, ako aj barový pult, ktorý nahrádza jedálenskú skupinu.

kúpeľňa

Rozloha kúpeľne je len 2,6 m2. m. preto sa nachádzalo len to najpotrebnejšie. Hlavným znakom interiéru je uhlové umiestnenie hlavných prvkov. V rohoch miestnosti sa nachádza sprchovací kút, umývadlo so závesným úložným systémom, WC s poličkou na inštalačnom systéme slúžiacom na uskladnenie uterákov a sušičom na prádlo. Štvrtý roh je vyhradený na bezplatné otvorenie dverí.

Tu je všetko premyslené pre maximálnu vizuálnu expanziu priestoru: sklenené steny sprchového kúta, závesný podstavec pod umývadlom, veľká rovina zrkadla nad ním zaplní priestor svetlom a vzduchom.

osvetlenie

Všeobecné osvetlenie je zabezpečené stropnými svietidlami. Časť pracovnej plochy, ktorá plní úlohu jedálenského stola v kombinácii, je zvýraznená tromi pozastaveniami. Okrem stola, LED diódy tiež osvetlené spodnej časti skrine v kuchynskom priestore a veľké zrkadlo nad pohovkou v obývacej izbe, z ktorej večerné osvetlenie schémy sa stal neobvykle pohodlné.

Zanechajte Svoj Komentár