Jednoposchodový vidiecky dom s plochou strechou v Škótsku

Dom s plochou strechou tak organicky zapadá do drsnej krajiny malého škótskeho ostrova, zdá sa, že vyrastal priamo z týchto šedých kameňov posadených nad morským surfom.

Panoráma, ktorá prenikla do obrovských okien, je naozaj nádherná, bolo to kvôli nej, že sa začala výstavba tohto domu. Budúci majitelia strávili veľa času na týchto miestach, ktorí sem niekoľko rokov obdivovali scenériu, bez ohľadu na počasie, čo je v miestnych zemepisných šírkach dosť rozmarné.

Žiť medzi prírodou, nevenovať pozornosť sezóne - to je príležitosť jednopodlažný vidiecky dom, Spočiatku vyzeral príliš prísne, takže návrhári boli poučení, aby do cieľa dostali chuť, ktorá by vyhovovala chuťou zákazníkov a zdôraznila ich jednotu s prírodou.

Pozemok, na ktorom je postavený dom s plochou strechousa nachádza v malom škótskom meste na pobreží. Okná sú orientované do troch strán a poškodzujú obyvateľov s nádherným výhľadom na susedné ostrovy a pás pobrežia susedného ostrova Eigg.

Všetky proporcie a formy vdom s plochou strechou veľmi tradičný, úzky, ako keby bol „svetský“. Steny a strecha sú zdobené smrekovcom, drevom, poveternostným vplyvom.

Jednopodlažný vidiecky dom ďaleko od hlavných mestských budov vo vzhľade nevyzerá ako obyčajná chata, ale je dokonale zapísaná do okolitej prírodnej krajiny.

Kuchynskí dizajnéri sa nachádzajú vedľa terasy a teraz si môžete vychutnať raňajky, vyhrievajúce sa na slnku. terasa jednopodlažný vidiecky dom Jedáleň, ktorá je počas dňa najviac osvetlená slnkom, pokračuje a hlavná spálňa zachytáva mäkké lúče slnka vo svojich oknách.

Dom sa skladá z dvoch zväzkov, obývacia izba sa nachádza tesne nad zvyškom areálu.

Z kuchyne-jedálne je dokonale viditeľný ostrov Aygg.

Sprcha s panoramatickým výhľadom na okolitú krajinu.

dispozície

Zanechajte Svoj Komentár