Muž interiér: dizajn bytu bakalársky 40 m2.

Tento moderný apartmán sa nachádza v Budapešti a bol navrhnutý architektmi ateliéru Suto Interior Architects. Na ploche 40 m2. m. sa nachádza: samostatná kuchyňa, svetlá obývacia izba, pracovný priestor, spálňa, kúpeľňa a skladovacie systémy.

Vzhľadom k tomu, že len nábytok slúži ako vizuálne rozdelenie miestností a miestnosti samé prúdia do seba, potom oddeliť zóny do priestorov dizajn bakalárskeho bytu nie sú potrebné hrubé steny. Dizajnéri túto techniku ​​nazývali „priestor v priestore“.

Dôležitým rozhodnutím bola hlavná farba bytu, bola sivá. Táto voľba je veľmi výnosnébakalársky dizajn bytu, Vďaka perfektnej kombinácii rôznych odtieňov šedej, byt vyzerá ako jeden celok.

V obývacej izbe bezprostredne zasiahol obraz súčasného umelca z Maďarska Zsuzci Csiszera, ktorý je veľmi jemný mužský interiér a zmyselný charakter prenajímateľa. Samotný obraz sa nachádza nad pohovkou Vitry, tapety Elitis na stenách vyzerajú skvele, práve tam vidíme stojanovú lampu Flos.

Nástenné skrinky pre skladovacie systémy s nižším osvetlením sa zdajú plávať vo vzduchu a sivé fasády túto konštrukciu ešte uľahčujú, čo zároveň slúži ako stena.

Čierny plazmový panel v bytový dizajn bakalár umiestnené na sklenenej priehradke. Tento oddiel rozdeľuje dve zóny, obývaciu izbu a kuchyňu.

Zo strany kuchyne je na priehradke pripevnený barový pult a klimatizácia sa nachádza nad ním.

Mužský interiér zdôrazňuje kuchynský nábytok v čiernych tónoch a zástera je vyrobená z rovnakého materiálu ako priečka medzi kuchyňou a obývacou izbou.

Naproti baru pri okne je pracovný priestor. Tak ako to je bakalársky bytpotom je tu kuchyňa viac symbolická, takže pohodlná stolička a veľká pracovná plocha nebude zasahovať do nikoho.

V priestore na spanie je všetko pre skutočného mládenca - jasný obraz na stene, police pre písacie stroje v televízii a samozrejme veľká posteľ.

Kúpeľňa v byt mládenec Vyzerá to ako človek - chladný a moderný. Veľké zrkadlo, podlaha, na ktorej nie je sprchová vanička, rovnako ako plávajúce umývadlo, to všetko dokonale pomáha vizuálne zväčšiť kúpeľňu.

Vedľa umývadla za posuvnými dverami sa nachádza vhodne umiestnený kotol na ohrev vody a práčka, ktorá je dôležitá aj v mužský interiér.

Zanechajte Svoj Komentár