Vidiecky dom v Melbourne: čierno-biely interiér

Moderné, ale zároveň naplnené tradíciou domu interiéry v čiernej a bielej farbe postavený v austrálskom melbourne. Napriek prísnej farebnej schéme sa nedá nazvať nudným. Po prvé, čierna a biela sa riedi sivými a veľmi výraznými odtieňmi ocele a striebra.

Šedá dizajn izieb v vidieckom dome vybraných „správnych“ spoločníkov, vďaka čomu vyzerá veľmi výhodne. Výsledný interiér vyzerá útulne, neodvádza pozornosť a umožňuje sústrediť sa na seba, svoje pocity, myšlienky, pocity.

V prvom poschodí domu v jednom spoločnom priestore sú kuchyňa, jedáleň a obývacia izba. Hotelová zóna vás pozýva na relaxáciu na rohovej pohovke, osobitný výraz a pohodlie spojené s vankúšmi v „husej nohe“ - klasika pre interiér v čiernej a bielej farbe vzor. Bude sa opakovať v ďalších detailoch, ktoré vo všeobecnosti slúžia na zjednotenie miestností do jedného štýlového priestoru.

Dizajnové izby v vidieckom dome navrhnutý v rovnakom štýle, kuchyňa tiež neporušuje harmóniu. Biele fasády, rovnaká farba mramoru, teplé béžové tóny dreva - to všetko dokonale zapadá do celkovej nálady. Moderné kuchynské vybavenie robí proces varenia pohodlným a príjemným.

Vládne symetria dizajn izby v vidieckom dome, a to je obzvlášť výrazné v prízemí, v miestnosti s krbom. Symetricky umiestnené pohovky, okná, dva dvojité stoly - to všetko prináša harmóniu do atmosféry.

Do druhého poschodia môžete vystúpiť po dvoch schodoch. Drevené schody vytvárajú pocit trvanlivosti a sklenené ploty robia schodiskovú konštrukciu bez tiaže.

Interiér v čiernej a bielej farbe v spálňach druhého poschodia sa nezdá chladno, naopak - pokojná atmosféra izieb vám umožní relaxovať a dopriať si blaženosť. V dekore nie sú žiadne ďalšie detaily, ktoré vám umožnia, aby ste neboli rozptyľovaní údajmi a vnímali situáciu ako celok.

Kúpeľne sú vybavené všetkým, čo potrebujete, v šatni je miesto na uloženie vecí.

Priestor pre kanceláriu je vyhradený v rekreačnej oblasti, aby nevznikol pocit uzavretého priestoru.

Pre rekreáciu vonku v dome je terasa, pokrytá strechou odolnou voči poveternostným vplyvom a vybavená krbom v prípade chladu. Navyše, pred ním je tak útulné sedieť v tichu.

Zanechajte Svoj Komentár