Projekt Antona Zaitseva: návrh malého ateliéru s rozlohou 30 m2. m.

Štúdio dispozície bytov je stále viac a viac populárne. Vzhľadom k nedostatku vnútorných stien malý byt vyzerá jasnejšie a priestrannejšie. Ale čo keď je potreba samostatnej miestnosti, napríklad, ak chcete byť sám?

Prepracované dizajnérske štúdio s rozlohou 30 m2. m. od Antona Zaitseva poskytuje túto možnosť transformáciou s použitím posuvných panelov v spálni a obývacej izbe. Projekt ateliéru je určený pre mladý pár a je vyrobený v modernom štýle s použitím prírodných textúr dreva a kameňa.

Štúdio dispozície 30 metrov štvorcových. m.

Obývacia izba

Pre pohodlný odpočinok v obývacej izbe je k dispozícii biely gauč, ktorý je doplnený valcovými potiahnutím. Na opačnej strane je pracovisko, ktorého stolom je miesto inštalácie televízneho panelu.

Panoramatické okná v štúdiovom apartmáne poskytujú dostatočné osvetlenie, vo večerných hodinách sú na to vstavané stropné svietidlá a ergonomická stojanová lampa. Harmonická kombinácia čiernej a bielej v dizajne štúdia dáva štýlovému vzhľadu a dekoračným dielam a analógovým hodinám - individualite.

Drevené podlahy poskytujú pohodlie a pomáhajú vizuálne oddeliť obytný priestor od kuchyne. Pohodlná príležitosť na získanie izolovanej obývacej izby s priehľadným pohyblivým panelom je jednou z hlavných výhod projektového projektu ateliéru 30 m2. m.

Kuchyňa a jedáleň

Kompaktná kuchynská súprava s integrovanými spotrebičmi vyrobenými v minimalistickom štýle. Nábytok zaujme kontrastnou kombináciou bielych fasád a čiernej zástery s textúrou mramoru.

Neobvyklou, ale zaujímavou myšlienkou ateliérového projektu je reflexná rovina na kapote, ktorá uľahčuje varenie. Jedáleň obsahuje jedálenský stôl s pohodlnými stoličkami a je vyzdvihnutý originálnymi závesmi.

Spálňa

Výzdoba spálne v malom štúdiu je vyrobená v príjemných teplých odtieňoch s panelmi "pod stromom". Manželská posteľ sa nachádza na pódiu, na ktorej základni sú zásuvky na uloženie príslušenstva na spanie.

Napriek malej veľkosti spálne, obsahuje otvorené police, z ktorých je prístup z obývačky a spálne. Balíček posuvných panelov umožňuje zatvoriť spálňu a zabezpečiť pohodlný spánok.

kúpeľňa

Povrchová úprava v bielych a šedých farbách a drevených detailoch dodáva miestnosti elitný vzhľad. Toaletná skrinka slúži ako toaletný stolík a obsahuje boxy na toaletné potreby.

Zanechajte Svoj Komentár