Štýlové štúdio 50 m2. m. v LCD Rich House

Projektové štúdio 50 m2. Štúdio vytvoril tvorivý tím ateliéru Art-Ugol v modernom štýle „minimalizmu“, ktorý umožňuje realizovať tie najodvážnejšie a najneobvyklejšie kreatívne nápady. Foto štúdio interiér ukazujú, ako dať obyčajný byt nádherný vzhľad, pomocou farebnej schémy v niekoľkých odtieňoch šedej a hnedej, rovnako ako čiernej a bielej.

Vo veľkej ploche jednej miestnosti, ktorá nemá priečky, sme poskytli miesto pre obývaciu izbu, kuchyňu, spálňu, kanceláriu. Okrem toho, každá funkčná oblasť v štúdiu je zdôraznená samostatnou schémou osvetlenia a stropným reliéfom.

Obývacia izba

Mäkká pohovka a puf sfarbenie "čierna bridlica", aby bolo pohodlné na relaxáciu v obývacej izbe. Je zvýraznená tmavou povrchovou úpravou časti steny, ktorá je ideálnym miestom pre svetlý plagát a čiernobielu fotografiu - dobre rozlíšené dekoratívne prvky.

K vybaveniu patria knižničné poličky v rohu miestnosti s panoramatickým oknom. Hustý záves vám umožní nastaviť množstvo prichádzajúceho svetla a pre večerné osvetlenie sú smerové svetlá na strope, osvetlenie jeho obvodu a teleskopické svietniky.

Zaujímavosťou je, že na oddelenie obytných a spacích priestorov v štúdiu 50 m2. m. použitý jednodielny dizajn s masívnou poličkou na video vybavenie. Použitie podsvietenia vytvára pocit, že visí vo vzduchu.

S pomocou malej priehradky v priestore obývacej izby usporiadali pracovisko, ktorého doska je prvkom kombinácie masívneho dreva.

kuchyne

V pracovnom priestore na varenie nastavujeme rohovú kuchynskú súpravu s integrovanými spotrebičmi. V dizajne funkčného nábytku nie je nič zbytočné a zaujímavou vlastnosťou je upevnenie spodného radu skríň s bielymi fasádami na stenu.

spálne

Priestor na spanie je oddelený sklenenou prepážkou s hrubým závesom, ktorý umožňuje vlastníkom štúdiových apartmánov odísť do dôchodku. Tmavá farba steny s elegantnou svetlou postavou a skrytým osvetlením dáva tejto časti miestnosti štýlový romantický vzhľad.

Kompaktné svietniky v čele postele a rad svietidiel na falošnom strope poskytujú osvetlenie v noci.

Vstupná hala

Vstup do štúdia je zvýraznený tmavšou podlahou ako zvyšok bytu. Prechod bohatej textúry dreva od steny k stropu a zrkadlo na dvere v plnej výške - najzaujímavejšie rysy dizajnu chodby.

kúpeľňa

Interiér kúpeľne je postavený na výraznom kontraste čiernej a bielej, doplnenom brilanciou chrómovaných detailov. Malý priestor je vizuálne rozšírený bežnou technikou - vďaka vysokému zrkadlu.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár