Dizajn jednoizbový byt 38m2. so sklenenou spálňou

Návrh 1-izbového bytu 38 m2. m.Nachádza sa na predmestí a je zariadený v minimalistickom štýle. Priestor bol zjednotený a mal zničené priečky. Tak bolo možné vytvoriť pocit veľkého objemu.

Miesto na spanie, aby bolo útulné, by malo byť oddelené od zvyšku miestnosti. dizajn spálne v jednoizbovom byteTento problém bol vyriešený pomocou sklenených stien postavených okolo postele. Na svetlo nezasahuje do odpočinku, môžu byť uzavreté hrubými závesmi. Preto bola hlavná úloha - zorganizovať odľahlú spálňu - vyriešená.

Návrh 1-izbového bytu 38 m2. m. poskytuje priestrannú obývaciu izbu pre stretnutia s priateľmi, ktorí sú častými hosťami majiteľov, mladý pár. Zároveň je tu miesto pre chodbu, v ktorej sa zmestí vstavaná skriňa. Odtiaľ sa vykonáva vstup do kuchyne, obývacia izba, spálňa a kúpeľňa.

S týmto usporiadaním by bola samostatná spálňa tmavá, pretože v nej nie je žiadne okno. Pri návrhu bytu sa tento problém rieši použitím skla ako materiálu pre priečky. Dokonca aj dvere do tohto útulného hniezda je sklo.

Spálňový dizajn v jednoizbovom apartmáne, riešené v štýle minimalizmu, neposkytuje excesy ani v dekorácii, ani v nábytku. Vďaka tomu je možné vytvoriť príjemnú atmosféru aj na malej ploche. Napriek tomu, že nie sú takmer žiadne dekoratívne prvky, byt nevytvára pocit prázdnoty, je to celkom pohodlné v ňom.

štýl

dizajn 1-izbový byt 38 Metrov štvorcových. m. Nie je nič zbytočné. Hlavným príjmom dekoratérov je kombinácia rôznych farieb a textúr. Tmavé drevo, biely mramor - tieto prírodné materiály vyzerajú vedľa seba a vytvárajú potrebný dekoratívny efekt.

Nábytok je veľmi funkčný, pohovka hrá úlohu nielen miesto, kde si môžete oddýchnuť a odpočinúť si, ale aj jasného farebného akcentu vďaka čalúneniu červenej kože. Luster - tesne nad stolom na zvýraznenie jedálenského priestoru, hlavné svetlá sú väčšinou zapustené.

Zanechajte Svoj Komentár