Návrh projektu, ktorý transformuje štúdiový apartmán pre rodinu s dieťaťom

Pre zvýšenie funkčnosti bývania a získanie maximálneho množstva voľného miesta v ňom je často zvolený otvorený plán - s úplnou neprítomnosťou vnútorných stien. Takéto rozhodnutie však vedie k určitým nepríjemnostiam. Napríklad, ak potrebujete izolovať časť bytu a poskytnúť v ňom úplné ticho.

Moderný spôsob, ako sa vyhnúť takýmto problémom, je transformácia miestnosti a nábytku. Príkladom je zaujímavý projektový štúdiový apartmán pre mladú rodinu s dieťaťom zo štúdia Zed Design.

Plánovanie garsónka

Interiér apartmánu je zariadený v škandinávskom štýle - s prevládajúcou bielou farbou, minimálnym dekorom a tyrkysovými akcentmi. Vlastnosti dispozície - malý vstupný priestor a využitie priestoru balkóna na vytvorenie pracovných miest.

Obývacia izba

Tento apartmán má mnoho okien, vďaka ktorým môžete obdivovať okolité výhľady. Rímska závesová draperie k tomu nielenže vytvára priaznivé podmienky, ale tiež umožňuje pohodlne regulovať svetelný tok.

V obývacej izbe nájdete priestrannú rohovú pohovku, ktorá môže slúžiť ako miesto na spanie, ako aj kreslo a konferenčný stolík. Stena obývacej izby je vybavená vstavanými skriňami s úložnými systémami. Jednoduchosť dizajnu nábytku rozširuje výklenky s tyrkysovým osvetlením a vložkami do textúry dreva.

Vizuálny stred miestnosti je centrálna časť steny, kde je inštalovaný televízny panel. Hlavnou výhodou projektu ateliérového bytu sú dve posuvné priečky, s ktorými môžete úplne oddeliť obývaciu izbu od spálne.

Stravovanie a kuchyňa

V blízkosti okna sa nachádza jedálenský kút, kde bol nainštalovaný nástenný stôl s tmavosivou pracovnou doskou. Jedáleň v štúdiovom apartmáne je zdobená dekoračnou kompozíciou fotografií a závesnou lampou. Kompaktný rohový set s integrovanou technológiou tvorí pracovný priestor. Pre dokončenie podlahy a zástery používajte rovnaký atraktívny vzor ako v iných bodoch štúdia.

Spálňa, detská

Spálňa je nielen miestom na spanie, ale aj dieťaťom. Zdvíhacie lôžko vám umožní premeniť spálňu na voľné miesto pre dieťa. Zaujímavé je, že dizajn skrine na lôžko obsahuje police so svetlom na umiestnenie malej knižnice.

V dizajne garsónka pre rodinu s dieťaťom bola časť spálne, vyhradená pre detskú postieľku, zdobená jasným zmiešaným vzorom a rozžiareným pomocou niekoľkých zavesení.

kúpeľňa

Kúpeľňa v bielej a tyrkysovej farbe je harmonicky kombinovaná s textúrou dreva.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár