Dizajn obdĺžnikového ateliéru

Jedným z najobľúbenejších dispozícií architektov v budovách obytných štvrtí v našich mestách je obdĺžnik, v ktorom sa po kúpeľni nachádza kuchynka. V tomto prípade môžete plánovať dizajn obdĺžnikového ateliéru tak, že možnosť prideliť kút pre spálňu.

Ak budete postupovať podľa štandardného usporiadania, obývacia časť izby je v samotnom výhľade a nevyžaduje použitie plnej postele, ako posteľ sa odporúča rozkladacia pohovka. Tento problém možno vyriešiť presunutím kuchyne.

Pracovná plocha so skrinkami je vytiahnutá pozdĺž jednej steny a vo výklenku, ktorý bol predtým určený pre kuchyňu, môžete vytvoriť malú spálňu s ortopedickým lôžkom. Stelesniť také dizajn obdĺžnikové štúdio apartmán vyriešiť problém kuchynskej komunikácie. Zvyčajne sa posunú pod podlahu, takže vďaka svojej výške sa celková výška miestnosti mierne zníži.

Problém môže vytvoriť hluk vody v kúpeľni. Ak chcete znížiť počas opravy, stojí za to sa postarať o zvukovú izoláciu steny oddeľujúcej kúpeľňu a posteľ. Ak chcete, aby atmosféra v priestore na spanie bola intímnejšia, môže byť uzavretá závesmi, prenosným plátnom, sklenenými panelmi alebo posuvnými panelmi z drevovláknitej dosky.

Dizajn obdĺžnikového ateliéru zahŕňa umiestnenie skladovacích systémov na chodbe. K dispozícii je tiež šatňa. V obývacej izbe je pohodlná pohovka a balkón sa mení na salónik.

S malými zábermi nie je možnosť prideliť samostatný kancelársky priestor, ale to nie je nutné, pretože takýto plán bytov nežijú vo veľkých rodinách: jedálenský stôl môže byť použitý ako pracovník.

Najlepšie je navrhnúť taký byt v štýle minimalizmu, vybrať bielu ako hlavnú farbu a pridať svetlé farby do stromu.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár