Interiérový dizajn detskej izby pre dievča 2 roky

2-rok-starí rodičia snívali o otočenie škôlky do rozprávkovej miestnosti, pre ktorú používali fotografické tapety: líšia domy z karikatúr, mačka letí v balóne a dievča v popredí so psom na vodítku sa podobá malej rozprávke. Zvyšné steny sú sivé. Dizajnéri odišli postaviť zvyšok priestoru vo svetle tohto dominantného postavenia.

Podlaha v detskej izbe pre 2-ročné dievča bola pokrytá béžovým kobercom - na takomto povlaku bolo dieťa oveľa pohodlnejšie.

V interiéri porazili príbeh fototapety, ako keby zahrnuli do nej miestnosť: skladovací systém mal podobu domu so sedlovou strechou, podobného domu s tapetami; Tu si môžete uložiť oblečenie.

Gule rôznych farieb lietajú z domu potrubia na stene. Sú vyrobené z vlny a vyzerajú ako čarovný dym.

Kúzelný luster visí zo stropu v detskej izbe pre dievča 2 roky: je zahalený v rovnakých guličkách, ako keby čarovný dym visel v jasnom oblaku v strede miestnosti. Viacfarebné kruhy na strope pripomínajú veľké mydlové bubliny, ich pastelové farby pridávajú nehu a romantiku.

Miestnosť bude rásť spolu s hosteskou: kde stojí malý stolík pre hry, pracovisko školáčky sa ľahko zmestí a namiesto detskej postieľky sa bude nachádzať veľká posteľ zdobená pohovkou. Je zariadená viacfarebnými vankúšmi.

Zanechajte Svoj Komentár