Loftový štýl v interiéri malého ateliéru

Štúdio v podkrovnom štýle malej plochy - len 33 "štvorcov", ale má všetko, čo potrebujete pre mladého človeka žiť. Bytové družstvo, v ktorom sa apartmán nachádza, je postavené v tomto veľmi štýlovom štýle - moderné, funkčné a veľmi módne dnes.

V byte je obývacia izba, pracovňa a veľká pohodlná kuchyňa.

Štandardná recepcia - otvorený priestor bez priečok - umožnila bytu udržať objem a vzdušnosť, ale nebránila tomu, aby bola každá zóna pridelená: kuchynský bar bol oddelený od obývačky barovým pultom tehlových charakteristík podkrovia a komoda ju oddelila od kancelárie, ktorá sa zmenila na študijný stôl.

Aby sa podkrovie v interiéri malého bytu zdalo svetlé a nie nudné, dizajnéri zaplnili priestor množstvom úžasných vecí, na výrobu ktorých sa používali staré veci, niekedy úplne zdanlivo nie prispôsobené funkciám, ktoré im boli pridelené.

Štvorcová miestnosť mala jednu betónovú stenu a jednu tehlu a zvonku takmer celá stena bola obsadená nie príliš dobrým oknom: bola vo výške menej ako pol metra od podlahy a pod ňou bola batéria, ktorá kazila celý pohľad.

Aby sa podkrovie v malom byte ľahký a útulný, tieto okná boli nahradené francúzskymi - na podlahu, a preto nevyrezávali výklenky vo vonkajšej stene, ale jednoducho zdvíhali podlahy. Vzhľad ateliéru sa okamžite zmenil k lepšiemu, okrem toho sa pod podlahou skryli batérie a kanalizácie.

V byte je vyhradená len kúpeľňa so stenami, pre ktoré boli špeciálne postavené tehlové steny, ku ktorým bol pripojený tehlový barový stôl. Ak chcete farbu tehál v súlade s existujúcou stenou, to bolo tónované.

Hlavný dekoratívny akcent ateliéru je v štýle loft - vložky dekoratívnych obkladačiek pripomínajúcich patchwork. Tieto svetlé farebné prvky pokrývajú kuchynskú zásteru v blízkosti umývadla a pultu domáceho dizajnérskeho stola.

Varná doska je zabudovaná do baru, takže nie je blízko nej zástera.

Na podlahe položené dosky, špeciálne vo veku - v skutočnosti, v podkroví štýle, patina staroveku je najviac ocenil.

Strop bol tiež uzavretý „starými“ platňami - z nich sa zhotovili falošné trámy, medzi ktorými vytiahli oceľové pletivo. Tento aktívny podkrovný prvok okamžite dotvoril miestnosť.

Falshbalki majú kovové hrany, ale nový, lesklý kov by pokazil dojem z podkrovia v malom byte. Preto bola na začiatku hrana špeciálne pokrytá „hrdzou“, takže sa objavil vzhľad starého, už používaného železa.

Aby bolo možné rozlišovať medzi vstupným priestorom a skrinkou, dizajnéri namaľovali drevenú komodu, ktorá bola neskôr objednaná z výroby podľa jednotlivých výkresov. V tejto komore sú špeciálne sloty pre časopisy a knihy a časť šatníka bude slúžiť ako pracovisko.

Ak chcete dať viac mäkkosti a pohodlie na podkrovie v interiéri malého bytu, bola betónová stena pokrytá tapetou. Škótska klietka komplikovala priestor a zaviedla do nej prvok tepla, pretože takáto klietka je charakteristická pre vlnené škótske tkaniny.

Obývacia izba v byte je spojená so spálňou: vo dne si môžete oddýchnuť na pohodlnej veľkej pohovke av noci ju položiť na manželskú posteľ.

Skriňa sa nachádza vo vstupnom priestore a súčasne plní niekoľko dôležitých interiérových úloh v podkrovnom štúdiu.

  • Po prvé, je to rozsiahly a priestranný skladovací systém.
  • Po druhé, ide o oplotenie pokrývajúce predsieň vedúcu do bytu. Keď sú dvere zatvorené, vchod nie je viditeľný, kvôli čomu sa štúdio javí ako izolované a priestranné.
  • Po tretie, po tretie, zrkadlové fasády opticky zväčšujú plochu miestnosti a jej osvetlenie vďaka tomu, že odrážajú obrovské okno.

Pôdorys v interiéri malého bytu je tiež porazený v kúpeľni: dlažba na podlahe napodobňuje starú dosku a svietidlá sú zhotovené dizajnérom z kúskov rúrok.

K dispozícii je sprcha, umývadlo v suteréne „starého“ stromu, vyrobené v starom štýle a toaleta samotná.

Sprchová vanička sa nepoužila, aby sa nepoškodzoval malý priestor, takže dostatočný sklon podlahy umožňuje posielanie vody priamo do kanalizácie.

Aby sa neporušila integrita podkrovného štýlu v malom byte, zdobil sa aj inštalačný výťah ukrytý za toaletou: biely obdĺžnikový box bol odstránený v starom kufri. Vyzerá to nezvyčajné a je veľmi vhodný pre všeobecný štýl štúdia.

Zanechajte Svoj Komentár