Apartmán Mansard

Dizajn podkrovného bytu 36 metrov štvorcových m. trochu ako atmosféra v starom vinárstve na začiatku storočia niekde v New Yorku, alebo staré podkrovie v americkej dedine. Niekto to uvidí manzardový apartmán náznak škandinávskeho štýlu, veľmi časté v dizajne bytov a súkromných domov.

Usporiadanie miestností sa ukázalo ako neštandardné, preto počas vývoja dizajn podkrovného bytu Musel som umiestniť jedálenský kút pod schody. Zvyčajne je stôl umiestnený v blízkosti okna, nebolo možné tak urobiť tu. Ale ukázalo sa, že výsledok je veľmi originálny.

Naproti kuchyni sa nachádza malý kútik, kde si môžete oddýchnuť a prečítať si knihu. Neďaleko poskytuje možnosť uložiť roztomilé malé veci, ktoré sú vždy dosť v obývacej izbe.

Dizajn podkrovného bytu je navrhnutý v čierno-bielych farbách: biela kuchyňa a čierna komoda stojí na pozadí tapety zatiahnutej oblohy.

Druhé poschodie, na ktorom je umiestnené lôžko, má malú veľkosť a pridáva do apartmánu ďalších 12 metrov štvorcových. preto dizajnéri použili na zdobenie nezvyčajný ťah: hrnce s kvetmi umiestnenými na vrchu kuchynských liniek zdobia súčasne spodnú a hornú miestnosť manzardové apartmány.

Malá pracovná plocha vďaka bielemu lakovanému povrchu neznižuje priestor.

dizajn manzardové apartmányPremyslený do najmenšieho detailu, ukazuje, že aj pri nevyhovujúcom usporiadaní miestnosti môžete vytvoriť neobvyklý a veľmi pohodlný priestor pre bývanie.

kúpeľňa

Bytový plán

Pohľad z okna na Liseberg

Zanechajte Svoj Komentár