Apartmán 49 m2. m v pastelových, svetlých farbách

Apartmán 49 m2. m. Úsilie dizajnérov sa zmenilo na ateliér, ktorý bol neobvyklým, kreatívnym spôsobom - v súlade s charakterom jeho majiteľa.

plán

Hlavnou myšlienkou je transformácia byt v jasných farbách vo voľnom priestore, v ktorom je veľa svetla a vzduchu. Nevyžadovala sa žiadna vážna prestavba: odstránili sa priečky, ktoré tvorili chodbu a „pohlcenú“ časť námestia, vďaka čomu bolo možné kúpeľňu zväčšiť. Jedno dvere apartmány v pastelových farbách nahradená sklenenou prepážkou.

Kuchyňa, jedáleň a obývacia izba sa nerozdeľovali, tvoria jeden priestor. byt 49 námestie. m. pod spálňou pridelených 9 metrov štvorcových. medzi spálňou a obývačkou nie je žiadna stena: záclony pomáhajú vytvoriť pocit izolovanej miestnosti.

materiály

Na konečnú úpravu apartmány v pastelových farbách boli použité iba prírodné materiály. Murivo - imitácia omietkou. Podlaha dubových dosiek je umelo stárnutá a sfarbená šedou farbou, čo jej neumožňuje vyniknúť oproti všeobecnému pozadia. Textílie v projekte sú tiež prirodzené, prirodzenej farby - to je hrubý ľan, takmer bez spracovania.

byt 49 námestie. m. je to dosť veľa: skladá sa z dvoch „stien“, ktoré obklopujú priestor na spanie, používajú sa aj ako záclony a na čalúnenie pohovky v obývacej izbe. Apartmán v jasných farbách udržiavané v takmer rovnakej farbe - šedej, to nám umožnilo odstrániť hranice čo najviac, vizuálne rozšíriť miestnosť.

kuchyne

Majiteľ bytu je muž, varenie nie je jeho "kôň", takže kuchyňa sa ukázala byť veľmi nezvyčajná. Vo varnej zóne sa objavili preglejkové moduly. Pohybujú sa ľahko a môžu tvoriť ďalší stôl, alebo sa zhromaždiť v „ostrove“ uprostred kuchyne. Môžu byť „riedené“ v rôznych rohoch a dokonca preskupené do inej zóny. Podobný princíp používaný dizajnérmi v byt 49 námestie. m. v usporiadaní chodby.

spálne

Aby sa uľahčilo dýchanie, posteľ je oddelená od obývačky nie stenami, ale posteľnými závesmi. Slúžia tiež ako plátno pre domáce kino, vybavené malými reproduktormi s vysoko kvalitným zvukom a dekorované v minimalistickom štýle, veľmi vhodné pre celkový dizajn bytu.

kúpeľňa

Kúpelňa v tomto byt v jasných farbách tiež veľmi ľahké, biele inštalatérske práce v retro štýle jemne vystupujú proti šedému „murivu“, ktoré je na vrchole pokryté tvrdeným sklom.

Vstupná hala

Zanechajte Svoj Komentár