Minimalistický dizajn interiéru v červenej a bielej farbe

bystrý interiér v červenej a bielej farbe priťahuje pozornosť a nenecháva nikoho ľahostajného. Biela je farba dokonalosti, ktorá spája všetky farby spektra, a dizajnéri to tak veľmi milujú. Okrem toho je to čistý hárok, na ktorom je také pekné kresliť to, čo duša žiada. Obzvlášť vhodný biely až minimalistický dizajnv ktorom je tento byt zariadený.

Izba „vyzerá“ na juh, preto je v byte vždy veľa svetla. Slnečné lúče, ktoré prechádzajú cez závesy, delia sa na sklenené priečky, vyplňujú priestor vyplývajúci z prestavby štandardnej „dvojizbovej“.

Biela je hlavná farba tejto stručnej interiér v červenej a bielej farbe, Dubová podlaha je upravená tak, aby mala ušľachtilý „oder“ a je tiež natretá bielou farbou.

Minimalistický dizajn navrhuje priestor v miestnosti, takže dvojizbový byt sa zmenil na jeden priestor. Spálňa je oddelená presklenými dverami, pracovný priestor je umiestnený na lodžii a kuchyňa a obývacia izba sú kombinované. Skladovacie systémy a batérie sa schovávali v stenách, svetelných zdrojoch a dokonca aj audiosystém bol odstránený zo stropu.

V elegantnom interiér v červenej a bielej farbe nie je nič zbytočné, kuchyňa je malá, jedálenský stôl bol nahradený barovým pultom.

Spálňa je prepojená s kúpeľňou určenou pre majiteľov. Samotná spálňa je tiež vyzdobená minimalistický dizajn, Stena v blízkosti postele je obložená bielymi vankúšmi - slúžia ako tepelná ochrana, nedovoľujúc, aby sa posteľ ochladila z betónových stien, a sú to mäkké čelo.

Originálne dekoratívne predmety používané v dekore, hosteska priniesla zo zámoria cestovanie. Chodba má na tom istom mieste skladovací priestor - toaletu pre hostí v červených tónoch. Pôvodný otvorený skladovací priestor na chodbe slúži ako základ pre dekoratívnu kompozíciu, ktorá sa mení podľa vôle majiteľov.

Zanechajte Svoj Komentár