Interiér 3-izbový byt 95 Metrov štvorcových. m.

Skôr než to urobíte bytový dizajn 95m2. m., majitelia v ňom urobili vážnu prestavbu. Chceli mať veľký priestor na bývanie, kde mohli tráviť čas spolu s celou rodinou. Preto v jednej celej kombinovanej obývacej miestnosti s kuchyňou a chodbou.

Interiér 3-izbový byt pani samotná navrhla, majiteľka dizajnérskej kancelárie. Eklektický štýl, dosť ťažký pre umelcov, v tomto prípade dostal nezvyčajný zvuk mládeže. Hlavný lem bol vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, čím sa vytvorila klasická základňa. Na tomto základe je ľahké vytvoriť akýkoľvek štýl, ktorý príde na myseľ dizajnéra.

bytový dizajn 95m2. m. Vynikajúce dizajnérske predmety sú elegantne kombinované s typickým nábytkom IKEA - táto funkcia je zabezpečená eklektickým štýlom. Biela, béžová a čierna sú hlavnými farbami projektu.

Svetlé jaseňové parkety majú v sebe krásny drevený vzor, ​​takže žiadny koberec na podlahe nebol pôvodne zamýšľaný - aby sa tento prírodný vzor nezatvoril. Slnečné farebné záclony robia z obývačky útulnú a teplú aj v nepriaznivom jesennom počasí.

Stena, na ktorej je televízor upevnený, priťahuje oko jasnými farbami pleti zebra - ide o anglickú tapetu s „bestial“ výtlačkom. Dekoračné maličkosti na bielizni, ktorá sa čiastočne nachádza na „blšom trhu“, čiastočne kúpenom v New Yorku.

Konferenčný stolík je dizajnér, ale kreslo je z „blšího trhu“, obnoveného a pretiahnutého anglickou tkaninou. Skriňa so zrkadlovými dverami, ktorá vizuálne posúva hranice obytného priestoru, bola vyrobená podľa náčrtkov majiteľa bytu. Všetky tieto rôznorodé témy sú skvele kombinované bytový dizajn 95m2. m., V duchu eklekticizmu.

V kuchyni je rovnaká „nedôslednosť“ samotná kuchyňa, ktorú vyrába továreň na výrobu nábytku „Maria“.

Tri stoličky v blízkosti anglického jedálenského stola - dizajnér, kov vytvorený v dvadsiatych rokoch dvadsiateho storočia, plast - v päťdesiatych rokoch, zvyšok - kúpil v IKEA.

Všeobecne, v interiér 3-izbového bytu Štandardné predmety „IKEA“ dokonale zapadajú: stoličky, skrinky, postele. Je pravda, že pani urobila šatník vo svojej vlastnej spálni „autorskou“, označujúc panely na bielych dverách pomocou modrastej farby, v ktorej je strop natretý.

interiér 3-izbového bytu prírodné materiály a farby. V detskej izbe a hlavnej spálni na poschodí sú dubové dosky, mierne tónované vo farbe orecha, tóny v spálni sú kakao a kačacie vajce. Ako keby sme čelili tejto nadvláde mäkkých tónov, detská izba je maľovaná svetlým tyrkysom a nábytok v nej má farbu papiera. Maľovanie na stenách „tajným“ - v závislosti od osvetlenia sa mení jeho odtieň.

V kúpeľni dominuje harmónia bielej a čiernej, vyjadrená v ušľachtilých tmavých žilách starého mramoru, ktoré boli použité na ozdobu imitácie v dlaždiciach.

Zanechajte Svoj Komentár