Dizajn šatníkovej izby v byte

Šatňa v byte - samostatnú miestnosť, v ktorej sa nachádzajú skladovacie systémy pre odevy, vrátane zásuviek, políc delených priečkami a tyčí na zavesenie odevov na vešiaky, nohavice a blúzky. Hlavným rozdielom od tradičného šatníka je možnosť usporiadať veci takým spôsobom, aby boli pohodlné na používanie, a ak to rozmery dovolia, zmeňte oblečenie v šatni.

Aj v malom byte, vďaka správnemu šatníková skriňa Môžete distribuovať všetko, čo potrebujete na pohodlné a pohodlné používanie vašich vecí.

V závislosti od usporiadania interiérovej šatne sa môže líšiť:
  • Roh. Ak je v miestnosti neobsadený kút, je oplotený priečkami. Môžu byť hluchí, od podlahy až po strop alebo čiastočný. Ak chcete zadať, môžete nechať neuzatvorené dvere, alebo šiť ju s priehradkou, v ktorej chcete namontovať dvere. toto šatňa v byte možno zariadiť v spálni alebo v štúdiu. Vo vnútri sú umiestnené rohové skrine, police a zavesené prednostne špirála. Dizajn šatne uhlový typ zabezpečuje absenciu dverí v policiach a policiach, ktoré opticky rozširujú priestor.

  • U-tvaru. Ideálna možnosť použitia v predĺžených miestnostiach. Umožňuje použitie všetkých typov skladovacích systémov. Tyče na odevy, vešiaky na kravaty a nohavice, boxy na bielizeň, škatule na topánky, sedadlá pre pohodlie šatstva. interiér šatníkovej skrine Typ U môže zapadnúť všetko, čo je potrebné. Z hlavnej miestnosti je zvyčajne oddelená posuvnou časťou alebo skladacími dverami.

  • Lineárne. Dizajn šatne lineárny typ sa podobá šatníku. Skladovacie systémy sú umiestnené pozdĺž jednej línie pozdĺž steny. Vhodné pre malé miestnosti. Interiér šatne Tento typ môže byť riešený v štýle „loft“, ktorý vyzerá moderne a umožňuje šetriť miesto.

  • Rovnobežné. Šatňa v byte je možné dohodnúť aj v prípade, že miestnosť, v ktorej bude umiestnená, je priechodná. S paralelným umiestnením skríň a závesov medzi nimi zostáva priechod. Okrem uzavretých políc a zásuviek sú povolené otvorené závesy na oblečenie používané denne.

Prísne požiadavky na vnútrajšok šatne Nie, jeho hlavnou úlohou je byť pohodlný, šetriť čas pri hľadaní potrebných vecí, ako aj udržiavať si oblečenie pred predčasným opotrebovaním, čo zaručuje, že má správne skladovacie podmienky.

Zanechajte Svoj Komentár