Spálňový dizajn v podkroví so šatňou

"Krajina odpoveď" je televízne vysielanie pre tých, ktorí robia opravy, alebo má záujem o interiérový dizajn. Na webovej stránke programu peredelka.tv môžete nájsť veľké množstvo užitočných materiálov a nápadov na interiérový dizajn, konzultovať s odborníkmi, zvážiť konkrétny problém na fóre a podať žiadosť o účasť v televíznom programe. Stránky hostí súťaže prepracovať publikum, a každý, kto sa zúčastňuje má možnosť vyhrať ceny. Okrem toho si môžete prezrieť všetky snímky "Dachnaya otvet", nákup vnútorných položiek používaných v programoch v internetovom obchode.


Dizajn spálne v podkroví poskytuje miesto na odpočinok, prácu a veľkú šatňu, ktorá rieši všetky problémy skladovania oblečenia a tiež originálne. Architektom sa podarilo skombinovať zdanlivo nekompatibilné: šetriť priestor a nasýtiť ho rôznymi funkciami.

Ak chcete vizuálne zväčšiť podkrovie, spálne s šatňou vyrobené v bielych farbách, do ktorých boli pridané odtiene prírodného dreva.

Televízor sa nachádza priamo oproti lôžku na konzole a tvorí jeden celok s pracovným stolom.

Konzola je vyrobená z prírodného dreva pokrytého dubovou dyhou, ktorá poskytuje nielen výrazný vzhľad, ale aj trvanlivosť.

spálne s šatňou Použili sa najmä prírodné materiály - posteľ bola vyrobená z borovice podľa autorských náčrtkov a tiež upravená dubovou dyhou.

Namiesto bežných nočných stolíkov v blízkosti postele - pohodlné poličky, aj drevené.

Samotné lôžko sa nachádza vo výklenku čalúnených v paneloch. Panely sú utiahnuté v tkanine, vytvárajú mäkký čelo postele a zároveň znižujú zaťaženie hlukom v zóne spánku.

"Zest" spálňa dizajn v podkroví - skriňa zo skleneného triplexu. Je rozdelená do troch častí. Tam sú bary, police, skrine so zásuvkami na ľavej a pravej strane, a hneď vedľa okna je polica s topánkami a pohodlný mezanín.

Zrkadlové dvere skrinky vám dávajú možnosť pozrieť sa na seba v plnom raste.

Kovové časti šatne nesvietia a neoslňujú, pretože sú vyrobené zo satinovaného kovu a drevené prvky majú farbu svetlého dubu, dokonale kombinovanú s dekorom hlavnej časti spálne.

Táto sklenená konštrukcia sa používa v spálne s šatňou aby sa zachovalo prirodzené osvetlenie na maximum a vzhľadom na skutočnosť, že v podkroví sú tradične malé, nebolo to tak jednoduché.

Strom je tu aj na strope: lamely tmavej farby, kopírujúce americký orech, pomáhajú zachovať vizuálnu integritu celého priestoru a zároveň vytvárajú špeciálny rytmus. Takéto stropy sú dosť náročné na osvetlenie, s nesprávnou voľbou miestnosti môže vyzerať pochmúrne.

Preto v pracovnej oblasti viseli silné lampy, av spálni a šatni - tie, ktoré dávajú mäkšie, pokojnejšie svetlo.

svetlýspálňa dizajn v podkroví tiež poskytuje LED podsvietenie, v ktorom je veľmi pohodlné sledovať televíziu a sconing lampy vedľa miest na spanie, čo umožňuje čítať pred spaním.

dispozície

Zdroj: Program reakcie krajín
Projekt: "Podkrovie s priehľadnou šatňou"

Zanechajte Svoj Komentár