Návrh jednoizbového bytu s balkónom: 3D projekt od Julia Chernova

Veľkolepý dizajn jednoizbového bytu s balkónom prezentuje autorka Julia Černová a ukazuje, ako zvýšiť obytný priestor o 7,6 m2. m. tým, že sa k nemu pripojí priestor lodžie. Táto myšlienka je dobre známa, ale v tomto bytovom projekte dostal nový dych: dva vstupy do lodžie uľahčujú používanie ďalších metrov na prácu a voľný čas.

Interiér je navrhnutý v škandinávskom štýle s minimalistickými prvkami. Neštandardný prístup k používaniu čierno-žltých akcentov poskytol dizajn jednoizbového bytu sviežosť a novosť.

Dispozícia jednoizbového apartmánu s balkónom

Mierna prestavba bytu za účelom vytvorenia šatne umožnila zvýšiť funkčnosť obydlia.

Dizajn obývacej izby

Prioritou bielej farby a prechodom drevenej dekorácie z podlahy na stenu bolo možné vizuálne zväčšiť objem miestnosti. Na tmavom pozadí vynikajúco vyniknú výklopné police s dekoratívnymi predmetmi a rôznymi maličkosťami.

V blízkosti steny je kompaktná pohovka svetlých atraktívnych farieb s funkciou lôžka, vedľa nej sú konferenčné stolíky rôznych farieb. Naproti pohovke je nočný stolík s televíznou obrazovkou pre jednoduché sledovanie programov.

Interiér obývačky podporuje všeobecnú myšlienku návrhu jednoizbového bytu spojeného s použitím kontrastnej čiernej farby. Vankúše na gauči, kreslo, stojanová lampa majú takú farbu. Zaujímavým kusom nábytku v byte je vysoké zrkadlo a stojan na trempely s oblečením.

Posuvné dvere otvárajú východ do šatne.

Jemné zavesenie, zelené rastliny, hlava jeleňa z dreva oživujú interiér obývačky a pomáhajú cítiť jednotu s prírodou.

Na zateplenej lodžii v jednoizbovom byte sa nachádza pracovné miesto s policami v rovnakom štýle ako v obývacej izbe. Tmavé podlahy, prízvukové kreslo, schodišťový stojan s kvetinovými rastlinami dodávajú interiéru loggie osobitosť. Množstvo prírodného svetla sa reguluje pomocou tkaninových roliet av tmavom čase sa na lodžiích používa bod na strope a stolná lampa.

Kuchynský a jedálenský dizajn

Pracovný priestor tvorí rohový set so vstavanými spotrebičmi. Dvojfarebná farba fasád, reliéfne žltá povrchová úprava záster s ľahkými drevenými doplnkami dodajú kuchyni atraktívny vzhľad.

Jedáleň s dreveným jedálenským stolom je zvýraznená závesom s veľkým reflektorom.

Výjazd na lodžiu z kuchyne vám umožní pohodlne posedieť v rohu s šálkou kávy.

Dizajn chodby

V chodbe s prírodným dekorom a zrkadlom s plnou výškou je pohodlný prístup do šatne.

Kúpeľňový dizajn

V dizajne jednoizbového bytu biely povrch s reliéfom muriva a elegantným kovovým regálom dávajú kúpeľni luxusný vzhľad.

Zanechajte Svoj Komentár