Dizajn bytu 65 m2. m: 3D vizualizácia od Julie Chernova

Premyslená dispozícia bytu, dobre zvolené materiály pre dekoráciu, nábytok a dekor z IKEA - to všetko umožnilo vytvoriť lakonický a svieži interiér naplnený v modernom štýle.

Dispozičné riešenie bytu je 65 m2. m.

V byte bola vykonaná mierna prestavba: kuchyňa bola kombinovaná s obývacou izbou a časť spálne bola pridelená ako šatňa, ktorá spĺňa želania zákazníka. Strata miesta bola kompenzovaná izolovanou lodžiou.

Kuchyňa - obývacia izba dizajn

Dizajn bytu je 65m2. Povrchová úprava jednej z obývacích a kuchynských stien je vyrobená z lícových tehál, ktoré sa často nachádzajú v štúdiovom usporiadaní bytov v zahraničí. Vizuálny stred miestnosti tvorí kombináciu modulov a otvorených políc, ktoré sa podobajú skôr populárnej stene nábytku. Povrchy potiahnuté drevenou dyhou sú ideálne kombinované s bielymi fasádami.

V strede izby je rohová sedačka, doplnená elegantným konferenčným stolíkom s podlahovou lampou. V blízkosti okna je pohodlné pracovné miesto so žltej žltej farby. Na výzdobu sa používajú pestrofarebné vankúše a abstraktný sadrový panel. Na večerné osvetlenie sa používajú trojdimenzionálne závesy a koľajnicové systémy na strope.

Vizuálne zónovanie sa vykonáva s rôznou podlahovou krytinou obývacej izby a kuchyne, ako aj pomocou nízkej priečky so živou trávou. V jeho blízkosti bol nainštalovaný jedálenský stôl, ktorý môže byť pre hostí pripravený. Kuchynská súprava s integrovanými spotrebičmi priťahuje harmonickú kombináciu textúry dreva, žltej a bielej.

Spálňový dizajn

Spálňa v byte projektu 65 metrov štvorcových. Ukázalo sa, že je veľmi odľahlý - vstup do neho je zo šatne. Nábytok sa skladá z postele a nočné skrine, nízka skriňa s TV a stôl pre make-up. Výplňová stena s osvetlenými smerovými svetlami dodáva miestnosti elitný vzhľad.

Pripojená lodžia sa ukázala byť útulným kútikom s výhľadom na mesto. Interiér dopĺňajú črepníkové rastliny na originálnych vešiakoch.

Dizajn chodby

Komoda, zrkadlo a vešiak na šaty určujú funkčnosť chodby. Jasné farebné akcenty vynikajú na bielom pozadí a dodávajú interiéru osobitosť.

Kúpeľňový dizajn

Interiér bytu je 65 m2. Kúpeľňa vyzerá sofistikovane vďaka zaujímavej kombinácii odtieňov šedej s jasne červenými fragmentmi a pútavými vzorovanými dlaždicami. Výklenky na oboch stranách steny umožňujú umiestniť doplnky a dekor.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár