Kompaktný interiér bytu 15 m2. m.

Ak si nemôžete dovoliť veľký byt, to neznamená, že vaše ubytovanie nemôže byť pohodlné, pohodlné a krásne. Táto jednoduchá pravda dokazuje interiér bytu 15 metrov štvorcových. m., ktorý vyzerá veľmi moderne a berie do úvahy všetky najnovšie trendy v dizajne.

nábytok

V malej chodbe sa hodí stojan na regály na vrchné oblečenie. Ďalej pozdĺž steny je skladovací systém, ktorý sa otvára do vstupného priestoru s výklenkovými policami a zo strany miestnosti slúži ako úložný systém so vstavanou stolovou doskou. To môže byť ako pracovný povrch pre varenie, a jedálenský stôl, a stôl pre prácu.

Všetok nábytok v interiéri bytu je 15 m2. m. biela, s fasádami "pod stromom." To umožňuje súčasne a mierne „odtlačiť“ úzky priestor a urobiť ho teplým, útulným.

Vľavo pri vstupe do miestnosti umiestnili umývadlo a chladničku. Pod nimi a nad nimi sú skrine na skladovanie potrebných zásob a zariadení.

Sedačka a TV sú umiestnené oproti sebe a tvoria malú obývaciu izbu. V noci sa rozkladá pohovka, ktorá sa mení na pohodlnú posteľ.

skladovanie

Interiér bytu je 15 m2. K dispozícii je samostatný skladovací systém, aj keď malý, ale pomerne priestranný - je to mezanín pri vchode. Nezvyčajne sa strojnásobia: kovová kocka bez stien, s dreveným dnom pripojeným k stropu. V spodnej časti tejto kocky môžete držať koše alebo kufre s vecami, ktoré vyzerajú veľmi dekoratívne.

osvetlenie

Neobvyklé zavesenia nad pohovkou a v strede obytného priestoru, plochá čierna lampa nad stolom, komplexná tvarová stojanová lampa na chodbe vám umožňuje meniť osvetlenie v závislosti na dennej dobe a nálade.

kúpeľňa

Zanechajte Svoj Komentár