Ružový dizajn obývacej izby: 50 foto príkladov

Spoliehať sa na radu skúsených špecialistov na dizajn, môžete vytvoriť skutočne jemný a rafinovaný interiér obývacej izby v ružových tónoch, v ktorom bude vládnuť duch aristokracie, pokoj a pohostinnosť hostiteľov.

Vlastnosti vnímania ružovej farby v interiéri obývačky

Ružová je kombinácia červenej a bielej, spojenectva čistoty a vášne. Lasica, teplo, túžba, úprimný zápal prichádzajú na myseľ, keď hovoria o ružovej farbe. Ale je tu ružový tón a úplne iné, opačné strany s opačnými charakteristikami, v závislosti na pridaní jednej alebo druhej gama, zmeny v proporciách spojených farieb. Z nich závisí od posúdenia, prijatia a názoru o ružovom interiéri obývačky.

Ružová posúva väčšinu pozornosti na seba a celý dizajn miestnosti by sa nemal robiť výlučne v jednej farbe, s výnimkou snáď špeciálnych umeleckých rozhodnutí.

Ako jedna z najobľúbenejších férových sexu si ružová získala reputáciu ako jedna z klasických farieb pre interiérový dizajn. Ružová farba v obývacej izbe zdôrazňuje jemnosť, emocionalitu a ženskosť hostesky. Dizajn je vhodný aj pre mužov, ak sú do farebnej schémy pridané čierne, sivé alebo béžové farby.

Ružová v dizajne môže vyzerať "teplá" alebo "studená" farba, čo vytvára iný dojem. V závislosti od doplnkovej farby: napríklad modrá alebo červená vytvorí úplne iné pocity.

Pri navrhovaní obývacej izby v ružovej farbe by ste mali tiež starostlivo zvážiť voľbu nadmerne „kričajúcich“ paliet a prebytku jasných farieb. Silné kontrasty a svetlé farby sa nakoniec nudia, bez ohľadu na to, aké milované a žiaduce sa môžu zdať v interiéri.

Ružový dizajn obývacej izby: farebné kombinácie

Urobiť obývacia izba v ružovej, mali by ste sa pozrieť na úspešné kombinácie a farebné páry. Tak ružová farba je harmonicky kombinovaná s drevenými odtieňmi, biela a čierna, fialová, svetlo zelená a karmínová. Niektoré odtiene ružovej budú skvele vyzerať s šedými, modrými, béžovými, zelenými, čokoládovými a slivkovými kvetmi v interiéri.

Biela a tlmená ružová v dizajne sa vyrovná s úlohou základnej farby svetlých stien, ako náhrada za bielu. Zrada ružovej farby spočíva v jej odlišnej prezentácii v dennom svetle a neprirodzenom osvetlení. Stojí za to hrať s osvetlením a vybrať ten správny, inak sa obývacia izba v ružovej farbe môže líšiť od toho, čo malo byť.

Samostatná nuancia - štruktúra povrchu. Na rôznych povrchoch bude rovnaká farba vyzerať inak.

Ružová farba v obývacej izbe je schopná urobiť interiér teplejším, jemnejším a jemnejším a určite aj útulným miestom na oddych a príjem hostí.

Zanechajte Svoj Komentár