Decoupage cracker doska

Ak chcete urobiť decoupage dosky craquelure sami, budete potrebovať: obyčajný tanier požadovanej veľkosti a tvaru; Ploché kefy; decoupage karta alebo bežný obrúsok so vzorom; PVA lepidlo alebo špeciálne decoupage lepidlo; šelak - lak na alkohole; arabská guma - na trhliny; lak; odmasťovacie rozpúšťadlo; kus penovej gumy (môžete použiť špongie na umývanie riadu); akrylová farba; olejová farba (tmavá).

Ako urobiť držiak ceruzky vlastnými rukami z lepenky?

Ak chcete urobiť ceruzku, pripravte si nasledujúce materiály: valec z lepenky (môžete si vziať ako základ role toaletného papiera alebo pevné role tapety); motúz; lepenka; Farebný papier; kúsok hrubej látky (môžete velúr alebo zamat, aby sa ceruzka stala stabilnejšou); rezanie pásky; ozdobné tlačidlo; super lepidlo; kladivo a klince (ak je kotúč lepenky s vysokou hustotou); PVA lepidlo.

Ako vypočítať spotrebu látky pre záclony?

Výpočet dĺžky Reklama Vezmite prosím na vedomie, že výpočet dĺžky sa vykonáva bez zohľadnenia lemu dna a hornej časti záclon, tento parameter bude pridaný neskôr. Ak chcete vypočítať textílie na záclony, odmerajte pomocou kovovej pásky vzdialenosť od pripojenia závesu k rímsu na požadovanú dĺžku. Dĺžka k parapetu.

Mäkké panely na steny to robia sami

Prakticky každý kus nábytku môže byť zmenený, aby bol jasný a oko-lov s pomocou takejto dekorácie. Zvlášť dobre vyzerať mäkké panely v čele postele. Pri výrobe mäkkých stenových panelov vlastnými rukami nie je vaša predstavivosť obmedzená. Pre ich dizajn, môžete použiť mosadzné tapety nechty (napríklad kožené panely s "kočár" čalúnenie s takými nechty vyzerajú veľmi pôsobivé), gombíky šité na vrchole a tvoria rôzne vzory.

Ako urobiť dekoratívnu priehradku vlastnými rukami?

Budete musieť kúpiť drevené dosky (alebo pásy z iného materiálu pokryté dyhou), pár kovových stojanov a pradienko hrubého, silného lana. Namiesto jednej z lamiel môžete vložiť „bridlicovú dosku“ - to je moderné a pohodlné, napríklad v kuchyni si môžete napísať „úlohy“ pre seba alebo pre domáce úlohy na takejto doske.

Originálne závesné police to robia sami

Vytvorenie závesných políc vlastnými rukami nie je také ťažké, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Toto riešenie má niekoľko výhod: po prvé, produkt sa ukáže ako exkluzívny, druhý nebude mať to isté. Po druhé, nie je potrebné, aby sa v stene vytvorila masa otvorov, aby bolo možné zavesiť niekoľko políc naraz.

Ako vyrobiť stealth poličku z knihy vlastnými rukami?

Takáto polica vo forme knihy môže byť stojan na vázy, zarámované fotografie, alebo dokonca skutočná polica pre jej „menšie“ náprotivky, napríklad zbierky miniatúrnych kníh na nej budú vyzerať veľmi pekne. Neviditeľná polica, prvá možnosť. Reklama Ak máte krásnu, dobre publikovanú knihu, ktorá je úplne nezaujímavá na čítanie, môžete ju použiť na vytvorenie police, ktorá vyzerá ako kniha visiaca vo vzduchu pri stene.

Ako si vyrobiť konferenčný stolík z paliet vlastnými rukami?

Konferenčný stolík si môžete urobiť veľmi rýchlo svojimi vlastnými rukami, ušetríte peniaze a poskytnete možnosť vyjadriť svoju tvorivú predstavivosť. Okrem toho si môžete byť istí, že v iných apartmánoch nie je nič také. Takýto stôl môže byť umiestnený v blízkosti pohovky a slúži ako konferenčný stolík, môžete v ňom ukladať časopisy, knihy, televízne konzoly, môžete ho použiť ako konferenčný stolík alebo dokonca na ľahké občerstvenie pri sledovaní televízie.

Svetlý a štýlový nástenný vešiak na stenu

Materiály Tu je to, čo je potrebné pre prácu: drevené dosky; kľučky dverí akéhokoľvek druhu a formy - podľa vášho vkusu; náter na drevené povrchy dvoch farieb (výber farieb v súlade s dizajnom interiéru chodby); malá krycia páska; štetce (široké a úzke); nožnice, ceruzka, skrutkovač alebo skrutkovač; závesné dosky (od 2 do 4 ks).

Ako urobiť vankúš šiška z plsti?

Materiály Fleecová tkanina alebo plsť - 1 meter béžová farba, 0,5 m ružová farba (fialová, modrá, žltá - podľa vášho výberu) Malé kúsky látky rovnakej triedy svetlých farieb: oranžová, červená, hnedá, biela. Šitie šišky z plsti vyžaduje šijací stroj, rovnako ako vlákna rovnakej farby ako hlavný materiál.

Trieda Master: háčkovaný pletený kôš

Materiály Pre prácu budete potrebovať: šnúrku z bavlny (pár pradienok), háčik na háčkovanie (priemer je prispôsobený hrúbke šnúry), ihlu (najlepšie s cigánskym uchom), nožnice. Pracovný poriadok Začneme vyrábať háčkovaný pletený kôš so slučkou, ktorá je dobre upevnená. Ďalej musíte pliesť sedem sedem "semi-stĺpcov".

Ručne vyrábané cestoviny

Jednoduchý a zaujímavý typ remesiel z prírodných materiálov získava čoraz väčšiu popularitu. Kuchyne a jedálne v mnohých domoch sú zdobené panelmi cereálií a semien av materských školách sa konajú školenia o tom, ako sa postaviť z cesta a krásne aplikácie. Pomocou kreatívnych materiálov môžete k kreativite pripojiť dieťa.

Ako urobiť pastu z múky a vody

Lepidlo je viskózna látka, ktorá môže lepiť rôzne materiály. Jeho úloha sa ťažko preceňuje. Mix sa používa v medicíne, priemysle, stavebníctve, iných sférach. V každodennom živote ľudia používajú tento nástroj na domáce účely. A hoci mnohí sú zvyknutí na to, že sa dajú kúpiť lepiace materiály pripravené na použitie, je nepravdepodobné, že bude existovať osoba, ktorá nenarazí na pastu z múky.

Ako urobiť kartónový dom pre dieťa

Kartón je prírodný, relatívne lacný materiál, ktorý sa ľahko získava. Z neho sa vyrába mnoho praktických a dekoratívnych prvkov domácej dekorácie. Takýto objekt ako detský, bábkový alebo mačací dom z kartónu je ľahko vytvorený vlastnými rukami, ozdobený osvetlením, textilom a všetkými druhmi objemných dekorácií.

DIY Basket

Изделия, выполненные собственноручно, создают необычайный уют, делают интерьер оригинальным, потому представляют огромную ценность. Эти предметы не только красивы, но и функциональны. Všetky druhy krabíc, vázy, tašky sa predávajú v takmer každom obchode, ale ručne vyrábaný košík vyzerá najzaujímavejšie.

Magisterské kurzy na pančuchových nohaviciach decoupage

Po sviatkoch zostáva sviatok často veľkým množstvom rôznych balíkov, vrátane plastových, sklenených fliaš. Vyhodia sa, odovzdajú sa do zberných miest na recykláciu a kreatívni ľudia sa niektorými manipuláciami zmenia na originálny darček, objekt dekorácie interiéru. Dekorácia decoupage alebo fľaša s pančuchami - lepenie spodnej časti fľaše s kúskami pančuchových nohavíc, nasledované fixáciou lakami a farbami.

Ako urobiť ruže z papiera vlastnými rukami

Rose je jednou z najznámejších rastlín. Je to vďaka prírodnej kráse, ktorá sa stala vítaným darčekom. Majstri sa naučili vyrábať papierové ruže a vytvárať z nich krásne kytice. Umelý výrobok je sám o sebe plnohodnotným dekoratívnym predmetom. Avšak, remeselníci išli ďalej - na prvý pohľad, reálne a papierové ruže nie je ani vždy možné rozlíšiť.

Korálkové stromy pre začiatočníkov. Príklady tkania.

Remeslá majú osobitnú hodnotu, aj keď sú vyrobené neskúseným majstrom a nie dosť úhľadne. Svet vyšívania obsahuje obrovské množstvo smerov. Jedným z najjednoduchších a najzaujímavejších je beadwork. Z korálkov a drôt originálne postavy, ozdoby a ďalšie maličkosti dopadajú. Skutočné majstrovské diela sú korálkové stromy.