Projekt projektu trojizbového bytu o výmere 66m2. m.

Trojizbový byt v rezidenčnom komplexe "Spassky Bridge" Krasnogorsk vyzerá štýlovo a moderne. Dizajn bytu 66 m2. m. vyrobené v jasných farbách s jasnými akcentmi, ktoré prinášajú sviežosť do interiéru. Kombinácia škandinávskeho štýlu, klasického, lakonického dekoru umožnila získať pôsobivý výsledok.

Vstupná hala

Priestranná dostatočne priestranná chodba sa vyznačuje rôznorodou výplňou nábytku, ktorá obsahuje klasickú skriňu a police bielej farby, vzácnu komoru a priestrannú šatníkovú skriňu príjemného odtieňa kávy a mlieka. Retro hodiny, zvonček, svetlý dekor - zaujímavý doplnok do interiéru chodby, ktorá vedie do otvoreného priestoru s niekoľkými funkčnými priestormi.

Obývacia izba

Obytný priestor nadväzuje na otvorený priestor bytu. Mäkká pohovka, prútené stoličky a okrúhly konferenčný stolík sú doplnené nízkou skrinkou pod TV panelom. Pre výzdobu rekreačnej oblasti a jej pohodlie sa na stenu a police používajú kreatívne predmety. Obývacia izba využíva rôzne osvetlenie pomocou smerových svetiel, lustrov a stojacej lampy.

Kuchyňa a jedáleň

Zaujímavou myšlienkou projektu, ktorá mu dáva individualitu, je použitie žalúzií v dizajne fasád kuchynského nábytku.

Rohová suita s jemnou hnedou a modrou farbou tvorí pracovný priestor s varnou doskou a umývadlom av centre, v jedálenskom priestore, je jedálenský stôl a stoličky rafinovaného tvaru. Závesné svietidlá poskytujú príjemné večerné osvetlenie.

škôlka

Na vytvorenie neobvyklého a originálneho interiéru miestnosti sa používajú striedavé biele a modré pruhy, ktoré sa pohybujú od steny k stropu. V malej škôlke sa nachádza posteľ s úložnými systémami a kompaktná skriňa.

V blízkosti okna je inštalované pracovné miesto a inštalovaný stojan s jasnými prvkami, ktorý je v súlade so zabudovanými schodíkmi a červená farba vzoru na záclonách a vankúšoch oživuje interiér.

WC miestnosť

Farebnosť interiéru miestnosti je pokojná, achromatické tóny, ale aby sa steny nepozorovali monotónne, používa sa kombinácia jasnejších farieb, ktoré sa používajú pri navrhovaní kuchynského nábytku. Sociálne zariadenia vrátane sprchovacieho kúta a úložného systému s integrovaným umývadlom sú racionálne umiestnené v záchodovej miestnosti.

Zanechajte Svoj Komentár