Kompaktný dizajn štúdio apartmán 25 námestí. m. od "Transition Interior Design"

Garsónka 25 m2. Nachádza sa na predmestí Paríža, jeho dizajn vytvoril Transition Interior Design. Pri vývoji dizajnu sa vyskytli dva problémy: malá plocha bytu a obmedzený rozpočet na jeho prepracovanie.

Aby sa predišlo vysokým nákladom, rozhodli sa maľovať steny a kúpiť nábytok v IKEA. Toto okamžite určilo škandinávsky štýl interiéru. Na zlepšenie dekoratívneho efektu bola jedna zo stien upravená na murivo a natretá bielou farbou.

Vzhľadom k tomu, štúdio je 25 metrov štvorcových. Samostatnú spálňu nebolo možné izolovať, dizajnéri oddelili posteľ od zvyšku miestnosti stojanom na knihy a dekoratívne predmety - vyzerá veľmi štýlovo a vytvára biely geometrický vzor proti tyrkysovej stene. Takáto priehradka vytvára ilúziu súkromia a zároveň sa nestáva prekážkou pre svetlo a vzduch.

Lôžko v priestore na spanie bolo postavené na špeciálne postavenom pódiu s vstavanými boxmi na uskladnenie rôznych potrieb pre domácnosť a sezónnych predmetov.

Svetlá tyrkysová stena v priestore na spanie súčasne osviežuje interiér a mierne mení vnímanie geometrie miestnosti.

V štúdiovom apartmáne 25m2. m. umiestnená kuchyňa s jedálenským kútom. Je veľmi kompaktný, sú prítomné len náležitosti - majiteľ prakticky nevaľuje doma, takže mu táto možnosť dokonale vyhovuje.

Zástera nad pracovným priestorom vykonáva nielen ochrannú, ale aj dekoratívnu funkciu: je lemovaná trojuholníkovými dlaždicami rôznych farieb, ktoré vytvárajú rytmický vzor.

V obývacej izbe oproti pohovke - obrovský televízny panel.

Žltý odtieň pohovky a červená stolička harmonicky ladia s tyrkysovými stenami a zaplnia miestnosť farbou. Použitie takejto techniky je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zmeniť nudný interiér malými prostriedkami.

kúpeľňa

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár