Interiér dvojizbový Chruščov 45 m2. m.

V interiéri palety - dominantné biela farba a prírodné, ako slnko-pečené, farba. Dispozícia dvojizbového Chruščov sa moc nezmenila a zahŕňa kuchyňu s jedálenským kútom, obývaciu izbu, spálňu a kúpeľňu v kombinácii s WC.

Interiér obývacej izby

Biele maľované murivo je hlavným typom výzdoby obývacej izby. Reliéf je priaznivo zdôraznený zabudovanými lampami okolo obvodu stropu. Chic mäkká pohovka - hlavný prvok nábytku, ktorý obsahuje aj komodu s TV panel nainštalovaný na to. V strede obývacej izby - stôl s obrusom siaha až po podlahu a blízko pohovky - úzky nočný stolík, ktorý pomáha rozdeliť posedenie a jedálenský kút.

Ľahký zónový interiér dvojizbový Chruščov vyrobený pomocou stropu, ktorého zložitá geometria má výklenok s LED osvetlením. V blízkosti okna sa nachádza pracovisko, zdobené stenovým lemom s atraktívnym vzorovaným vzorom. Zrkadlo na celej stene umožnilo vizuálne zväčšiť miestnosť, ktorej interiér oživujú svetlejšie farebné akcenty - záclony, vankúše.

Interiér kuchyne a jedálne

Kompaktný rohový set so slonovinovou farbou vyzerá veľmi elegantne vďaka brilantným prvkom v obložených fasádach, sklenených vložkách a výrazných tvarovkách. Interiér sa vyznačuje farebnou výzdobou zástery so vzorovanými dlaždicami, v ktorých je zvolená farba chladničky.

Časť stropu nad pracovným priestorom je mierne znížená a vybavená lampami na osvetlenie a na dodatočné osvetlenie jedálenského priestoru je zavesenie s oválnym reflektorom. Vzhľadom na malú veľkosť kuchyne v dvojizbovom Chruščove bola zvolená možnosť jedálenského stola vo forme konzoly - so zapínaním na stenu a jednou nohou.

Interiér spálne

Interiér spálne je najbližšie k štýlu rustikálnej jednoduchosti Provence. Drevený strop s trámami, policami po obvode okna, vankúše na parapete - najzaujímavejšie detaily útulného vzhľadu izby v Chruščove.

Kombinovaná výzdoba stien s tapetami a panelmi, valcovanie po okne, dáva spálni celý romantický vzhľad. Na večerné osvetlenie sa používajú lustre a nástenné svietidlo a na nastavenie prirodzeného toku svetla sa používajú rímske rolety.

Interiér kúpeľne

V interiéri dvojizbového Chruščova na zdobenie stien v kúpeľni sa použila neobvyklá kombinácia dvoch typov dlaždíc. Okrem sady inštalatérskych prác v retro štýle má izba vstavanú skriňu.

Zanechajte Svoj Komentár