Moderný dizajn bytu 57 m2. m.

Pri vytváraní dizajn bytu 57 metrov štvorcových. m. Musel som zobrať do úvahy niekoľko základných požiadaviek, ktoré predložili majitelia: prítomnosť manželskej postele, veľkých skladovacích priestorov, kde by sa hodili nielen osobné a domáce veci, ale aj športové vybavenie, ako aj pracovný priestor a poličky na knihy a doplnky.

Východiskom opravárenských prác bola prestavba. Vizuálne rozšíriť priestor sa ukázalo odstránením oddielu medzi obývacou izbou a chodbou. Boli rozdelené do zón otvoreným stojanom, čo im umožnilo vytvoriť funkčný, krásny a moderný interiér.

Okrem toho sa dvere demontovali v kuchyni. Namiesto toho bytový dizajn 57m2. m. poskytol oddiel a nainštalované domáce spotrebiče v jeho blízkosti.

Rúra s mikrovlnnou rúrou umiestnená v stĺpci, ktorý bol postavený špeciálne pre nich a vedľa nej stála chladnička.

Interiér bytu je osvetlený drahými lampami známych firiem a cenovo dostupnými osvetľovacími zariadeniami z obchodného domu IKEA.

Hlavné riešenie farebného dizajnu interiér tejto modernej a krásnej byt bol vybraný ušľachtilú farbu stromu. V kuchyni je doplnená čisto bielou farbou av spálni - aktívnou tyrkysovou.

Kúpeľňa.

Dispozície.

Zanechajte Svoj Komentár