Útulný dizajn štúdio apartmán 50 metrov štvorcových. m.

Nadobudnutie malého bytu je často spojené s obmedzeným rozpočtom, ktorý tlačí na kompromisnú možnosť bývania. Ale nespokojujte sa s nedostatkami existujúceho usporiadania. Napríklad návrh jednoizbový byt 50 metrov štvorcových. m od ateliéru «Archdizart group» sa môžete uistiť, že drobnými zmenami v pláne a premysleným rozložením priestoru môžete vytvoriť celkom príjemné životné podmienky.

Štýl projektu je moderný štýl s vlastnosťami podkrovia a klasiky a jeho prednosťou je samostatná spálňa, pracovisko na lodžii, veľa úložných priestorov.

Obývacia izba

Súčasťou vybavenia rekreačnej oblasti je uhlová pohovka inštalovaná v blízkosti steny s textúrou muriva. Zaujímavé je aj vizuálne centrum obývačky: klasický biokrb a televízny panel sú harmonicky doplnené vertikálnymi skrinkami s priehľadnými fasádami, kde sú umiestnené knihy a dekoračné predmety.

Po obvode stropu bolo nainštalované LED osvetlenie, ktoré vo večerných hodinách dodalo romantický vzhľad. Izba nevyzerá monotónne vzhľadom na farebné akcenty - obrázok na stene, izbová rastlina a viacfarebný dekor.

spálne

Spálňa od obývačky oddelí posuvné dvere. V dôsledku prestavby bola zvýšená na úkor chodby a dostala neobdĺžnikový tvar, ktorý umožnil kompaktné umiestnenie skríň. Spálňa je vyzdobená v jasných farbách s odtieňmi béžovej. Reliéfne eko-kožené čalúnenie, rodinné fotografie v rámoch, okrúhle stropné svietidlo dodajú štýlovému vzhľadu miestnosti.

Kuchyňa a jedáleň

Nedokončená horná vrstva rohového headsetu umožňuje umiestniť televízor pre jednoduché sledovanie videa z jedálne. Interiér čerpá elegantný orientálny vzor na stene pracovného priestoru, ktorý sa opakuje pri dokončovaní podlahy lodžie. Biele nábytkové fronty a tmavá pracovná doska umožnili inštalovať kuchynské spotrebiče s kontrastnými farbami - chladničku, rúru, varnú plochu.

Jedáleň s okrúhlym stolom a pohodlnými stoličkami je osvetlená závesným svietidlom a na vytvorenie útulnosti sme použili nástenné osvetlenie a fotorámčeky.

balkón

Vstupná hala

V dizajne jednoizbový byt 50 m2. Vstupná hala sa vyznačuje vynikajúcim výhľadom vďaka zdobiacej váze, miestnemu osvetleniu, umeleckým dielam a vzoru podlahy, ktorý spája interiér.

kúpeľňa

Najzaujímavejšie črty interiéru kúpeľne sú príjemné farebné prevedenie, úspešná kombinácia drevených, mramorových a murovaných textúr, akcentačné osvetlenie.

Zanechajte Svoj Komentár