Bytový dizajn 14 štvorcových. m. - kompaktné riešenie v modernom štýle.

Design Studio 14 námestí. m. je príkladom toho, ako vytvoriť pohodlný obytný priestor v malom byte, pohodlnom a modernom. S takou oblasť, každý centimeter je na účte, tak to bolo rozhodnuté o demontáži všetkých stien v byte, najmä preto, že nenesli náklad, a pravidlá pre údržbu bývania neboli zakázané. Tam, kde je to potrebné, vybudovali nové priečky.

Štúdio dispozície 14 námestí. m.

Vpravo, pri vchodových dverách, bola chodba, vybavená krabicou na topánky a malým vešiakom na šaty. Okamžite - predné dvere vedú do kúpeľne. Kuchynská časť v štúdiu bola umiestnená priamo na chodbe vpravo. K dispozícii je umývadlo, dvojplatnička, elektrický sporák, chladnička a mikrovlnná rúra.

Malá kúpeľňa v byte 14 metrov štvorcových. m. dizajnéri sa rozšírili a pridali k nej časť bývalého koridoru. Stena medzi chodbou a izbou bola odstránená, pretože bránila umiestneniu kuchynského zariadenia. V tejto stene bývali dvere, ale v novom štúdiovom usporiadaní nie je miesto na otvorenie. Aby bolo možné, ak je to žiaduce, bolo možné oddeliť vstupný priestor od obytného bytu v dizajne bytu 14 m2. m. poskytuje slepý oddiel. Vykonáva tak funkčnú, ako aj dekoratívnu úlohu, ktorá dodáva interiéru a pohodliu.

Farebný roztok

Dizajn používal prirodzenú farebnú paletu, ktorá vám umožní vytvoriť prirodzenú, príjemnú atmosféru. Šedý odtieň je zvolený ako pozadie a steny sú s ním natreté. Teplé farby drevených povrchov sú dokonale kombinované s jemnou šedou farbou a doplnené farebnými akcentmi vankúšov a zeleňou v miestnosti. Biela farba pomáha obnoviť interiér štúdia a pridať k nemu vzduch a priestor.

výzdoba

Vzhľadom k tomu, steny v byte boli postavené znovu, bolo rozhodnuté, aby boli z prírodných tehál a farby. Murivo v dizajne bytu vyzerá veľmi dekoratívne, sfarbenie robí viac „domáckym“, dodatočným bonusom je nedostatok potreby ďalších dokončovacích operácií. Jedna z bočných stien bola položená umelou tehlou. Niektoré zo stien ateliéru boli vymaľované a ten v blízkosti postele by bol pokrytý tapetou - vytvárajú objem a dodávajú interiéru jemnosť.

Strop v dizajnérskom štúdiu 14 m2. m. nie je úplne normálne: dekoratívne omietky aplikované na to, mierne "vo veku" a ako by "nosí". To odráža murivo stien, harmonizovať vzhľad miestnosti. Okolo obvodu zosilnené ozdobné lišty z plastu. Vstupný priestor a obytný priestor miestnosti je rozdelený dekoratívnou preglejkovou mriežkou so vzorom vyrytým na nej. Vzor bol vytvorený pomocou lasera.

nábytok

Vzhľadom k tomu, celková plocha štúdia je veľmi malý, štandardný nábytok sa nehodí tu - to bude trvať veľa priestoru. Musel som ho navrhnúť, „prispôsobiť“ na vopred určených miestach. Niektoré položky naraz kombinujú niekoľko funkcií.

Napríklad jedálenský stôl a stoličky vedľa neho v noci možno premeniť na prístelku - pohodlnú pohovku. Stôl je otočený - mäkký povrch je na vrchole - a znížený na úroveň stoličiek. Mechanizmus takejto transformácie navrhuje konštruktér v druhom rade.

Bytový dizajn 14 štvorcových. m. poskytuje dostatočné množstvo úložného priestoru pre domáce potreby. V prvom rade je to šatníková skriňa s posuvnými dverami, ktorá sa nachádza v samotnej miestnosti. Jeho šírka je asi jeden a pol metra a jeho výška je dva a pol. Okrem toho, pohovka v obývacej izbe má zásuvku, v ktorej je vhodné uložiť posteľnú bielizeň, a priestor pod stoličkami je obsadený boxy s krásnym dizajnom, v nich si môžete dať niektoré potrebné potreby pre domácnosť.

osvetlenie

Všeobecné osvetlenie štúdia je zabezpečené reflektormi, doplnenými lustrom v centrálnej časti miestnosti. Okrem toho, kuchynský kút má ďalšie osvetlenie pracovnej plochy, a pri pohovke rohu svietidla na stene vytvorí útulnú večernú náladu. Existuje teda niekoľko scenárov pre osvetlenie obytného priestoru v závislosti od dennej doby a nálady majiteľov bytov.

Zanechajte Svoj Komentár