Interiérový dizajn apartmánu so spálňou

Interiér ateliéru bol navrhnutý s prihliadnutím na skutočnosť, že priestor, na ktorom bolo potrebné umiestniť všetko potrebné na bývanie v pohode a pohodlí je relatívne malý. Zároveň som chcela vytvoriť pocit slobody, relatívneho priestoru a neporiadku s vecami.

V takýchto prípadoch sú najvhodnejšími štýlmi minimalizmus a high-tech. Charakteristické črty týchto štýlov: množstvo skla, „vzdušné“ kovové konštrukcie, lesklý lesk, pomáhajú vytvárať dojem otvoreného priestoru aj v malých miestnostiach.

Štúdio so spálňou sa stalo pre novomanželov takým priestorom. Podarilo sa nám spojiť moderný prístup k dizajnu interiéru s komfortom a útulnosťou pre ich obyvateľov.

Napriek tomu, že byt je pomerne malý, bolo možné v ňom umiestniť relaxačný priestor s pohovkou a štandardným manželským lôžkom, kuchyňu s barom a zároveň úložný systém pôsobivého objemu. Interiér ateliéru poskytuje prírodné materiály so zaujímavou textúrou.

Pohovka a kuchyňa sú z IKEA, kreslo sa nachádza v salóniku Ambient, konferenčný stolík od spoločnosti Calligaris a stoličky v areáli baru sú Erik Buch.

Jedným zo želaní zákazníkov bola originalita, dokonca do určitej miery, odvaha v dizajne. Chceli svetlo, vzduch a nejakú extravaganciu.

Štúdio so spálňou bolo prepracované tak, že bolo možné izolovať posteľ v noci - je oddelená hustou čiernou oponou. Svetlé farby povrchovej úpravy vizuálne tlačia steny a vytvárajú pocit priestrannosti.

Osobitnú úlohu hrá osvetlenie. Aby sa miestnosť javila väčšia, musí mať veľa svetla. Interiér ateliéru obsahuje niekoľko svetelných scenárov. Sú zapojené a svietidlá, zabudované do stropu, a LED svetlá, a ďalšie osvetlenie v podobe nočné lampy, stojací lampa, elegantné závesné kovové lampy.

Malé štúdio so spálňou je rozdelené do dvoch častí barom: obývacia izba a kuchyňa. Od seba sú oddelené barom, vizuálne zónovanie je zvýraznené použitím rôznych podlahových krytín: v miestnosti je laminát av kuchyni - šedá žula. Rovnaká sivá podlaha v kúpeľni, WC a chodbe.

Hra textúr sa realizuje vo zvitku hladkých stien s omietkou „pod betónom“. Jeho neobvyklý vzhľad vytvára jasný dekoratívny kontrast a dodáva miestnosti špeciálnu „chuť“.

kúpeľňa

Vstupná hala

Tu si pozrite fotografie z realizovaného projektu.

Zanechajte Svoj Komentár