Útulný apartmánový dizajn pre rodinu s dieťaťom

Návrh projektu dvojizbového bytu o rozlohe 59,7 m2, určený pre rodinu s dieťaťom, Úlohou dizajnérov z ateliéru CO: interiér bolo vytvoriť útulný interiér v lakonickom domácom štýle.

dispozície

S dizajnom apartmánu nie je zabezpečená žiadna prestavba. Jediné, čo sa dalo urobiť, je kombinovaná toaleta a kúpeľňa, ktorá umožnila umiestniť liatinový retro kúpeľ podľa štýlu projektu. Byt má dve izby - spálňu a detskú izbu, ako aj veľkú kuchyňu s arkýřovým oknom. V kuchyni je kuchynský kútik a útulná jedáleň.

Kuchyňa - jedáleň s rozlohou 12,3 m2. m.

V kuchyni a jedálni nie sú žiadne obvyklé rady uzavretých políc - sú nahradené priestrannou skrinkou - príborníkom. Nábytok je vyrobený z dreva a má veľmi jednoduché, ale elegantné formy.

Spálňa 18,9 m2. m.

Štýl bytu stanovuje určité požiadavky na skladovacie priestory, šatne tu nie sú vhodné, ale je tu veľa skríň, políc, komody, mezanín, nočných stolíkov.

Čalúnený čalúnený nábytok, tapeta v "kvetine", ako aj v textilných prvkoch pomáhajú vytvoriť príjemnú a útulnú atmosféru. Čelenka "kočiara" v spálni a stene v blízkosti detskej postieľky tiež zdôrazňuje štýl a dodáva interiéru osobitnú atmosféru rafinovanosti. Pohodlné stoličky v oboch izbách sú určené na relaxáciu.

Detská izba 14,5 m2. m.

Pri návrhu bytu pre rodinu s dieťaťom bude detská izba rásť s dieťaťom. Posteľ je ľahko nahradená tínedžerom, komoda môže byť premiestnená na miesto, ktoré je teraz obsadené kreslom, a namiesto neho pri stole umiestniť pracovisko študenta.

Hala s rozlohou 9,7 m2. m.

Kúpeľňa 4,3 štvorcových. m.

Zanechajte Svoj Komentár