Apartmán-izba: interiér 12 metrov štvorcových. m.

Dizajn 12 metrovej miestnosti líšia sa funkčnosťou, ale zároveň sú v ňom obsiahnuté veľmi zaujímavé a nezvyčajné nápady. V skutočnosti sa im nepodarilo umiestniť ani izbu v malom priestore - celý byt, ktorý mal všetky izby potrebné na pohodlné bývanie - kuchyňu, spálňu, toaletu, chodbu a dokonca aj obývaciu izbu.

Vnútorná miestnosť 12 štvorcových. m. lakonický a bez milosti. Okrem toho je každý prvok „dizajnu“ dôkladne premyslený a nesie funkčnú záťaž.

Kuchyňa je umiestnená na pódiu, zatiaľ čo schodisko, ktoré vedie k nej, je vytlačené von a ukázalo sa, že je to úložný systém.

"Cubes" na pódiu, deliace obývacia izba a kuchynské priestory, slúžia ako police na oboch stranách.

Za pódiom na pravej strane sa nachádza toaleta a na ľavej strane je umývadlo, oddelené od kuchyne dekoratívnou priečkou z dreva.

Všeobecne, v 12 m dizajn miestnosti drevo sa používa veľmi široko. A opäť vidíme kombináciu krásy a funkčnosti - drevené „gombíky“ na stene medzi záchodom a umývadlom možno použiť ako závesy na tašky, dáždniky a iné predmety.

Malá pohovka v obývacej izbe nevyzerá vhodná na dobrý nočný odpočinok. Ale to je nesprávny dojem! Vnútorná miestnosť 12 štvorcových. m. podobné konštruktoru, ktorý sa dá zostaviť odlišne v závislosti od toho, čo tu chcete robiť. V noci sa časť pohovky, ktorá je tam ukrytá počas dňa, vytiahne z móla a získa sa veľké miesto na spanie pre dvoch ľudí.

Skriňa natiahnutá pozdĺž jednej zo stien neprepína priestor, pretože je vyrobená v rovnakej farbe ako samotné steny. Tak, dizajnéri ukázali, že tým, že vlastní len malú miestnosť, môže byť premenená na samostatný byt.

Zanechajte Svoj Komentár