Interiér malého balkóna s posedením

Interiér malého balkóna vytvára pre tento objem priestoru prekvapivo veľký pocit. Aj keď je jeho územie pomerne malé, dizajnérom sa podarilo premeniť anonymný nebytový objem na reálne územie pre relaxáciu.

Hlavnou funkciou je miesto odpočinku a pokojná myšlienka. Usporiadať rekreačnej oblasti na balkóne Ukázalo sa, že s minimálnymi nákladmi: pohovka bola vyrobená z drevených paliet a na ňu boli položené štandardné pohovky. Nad pohovkou - regály, ktoré slúžia ako obyčajné drevené boxy. Sú zavesené vysoko, a preto, že nezaberajú veľa objemu, a nie vizuálne znížiť už malú plochu miestnosti.

Interiér malého balkóna zariadené v minimalistickom štýle. Čistá biela farba ako základ, jej odtiene v rôznych textúrach, použitie dreva ako doplnkovej farby sú charakteristické pre minimalizmus a sú veľmi dôležité v tomto rozhodnutí.

Dekorácia používa dekoratívne omietky "Kôra" a biele obloženie. Rekreačná oblasť na balkóne ohrieva sa polyfámom a styrodurom v dvoch vrstvách, uzavretých fóliovaným ohrievačom. Povrchová úprava odolná voči vlhkosti, povrchová úprava sadry. Nezabudnite na hydroizoláciu.

Výsledok je stručný interiér malého balkónanie sú preťažené zbytočnými detailmi. Zaujímavé riešenie: obyčajné drevené boxy, ktoré sa používajú na balenie, spĺňajú dve úlohy naraz: police, na ktoré sa dajú knihy umiestniť, a originálne interiérové ​​dekorácie. Z obyčajného podnety a vankúšov sa ukázalo, útulné a funkčné posedenie na balkóne.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár