Švédsky štúdio interiér 34 sq. M. m.

Štúdio 34 m2 M. m. v Štokholme, samozrejme, je vyzdobený v najtradičnejšom škandinávskom štýle pre túto krajinu. Ale možnosti tohto štýlu, podobne ako iné, sú mnohé, av tomto prípade sa ukázali ako veľmi diskrétne, stručné švédsky interiér, čo možno právom pripísať minimalistickému štýlu, ktorý má „severný“ prízvuk.

Vo veľmi malom množstve dizajnéri zapadajú do všetkého, čo potrebujú, bez toho, aby vytvorili pocit preplnenia a neporiadku - naopak, priestor plný svetla a vzduchu je naplnený komfortom a naozaj vyzerá veľmi tradične.

Ako v každom švédsky interiérPrírodné materiály sa tu používajú - sklo, drevo, motúz, prírodné látky v dekore. Hlavná farba je biela rôznych odtieňov, s prídavkom prírodných farieb - béžová, hnedá.

vlastnosť štúdio apartmány 34 m2. m. - zvýraznenie oblasti spálne sklenenou stenou. Tým sa dosiahne niekoľko úloh naraz: miesto odpočinku je oddelené od obytného priestoru, priestor je vizuálne spojený a dokonca sa vďaka optickým efektom, ktoré sklo vytvára, mierne rozširuje. V noci môžete rolety spustiť pozdĺž steny alebo ju nakresliť závesmi.

Drevené stoličky v obývacej izbe zdôrazňujú ľudový štýl. švédsky interiér.

Televízor bol umiestnený do úložnej skrinky, aby sa šetrilo miesto.

Výsledkom bola veľmi jemná, vzdušná atmosféra, ďalej zdôraznená takými detailmi, ako sú biele sviečky pri spálni, krb v obývacej izbe, kvety vo vázach, plagáty a fotografie v čiernobielom štýle, visiace na stenách.

Kuchyňa v garsónka 34 m2. m. umiestnený priamo vo vstupnom priestore, ktorý zaberá chodbu. Zlúčenie so stenami sa zdá takmer neviditeľné.

Vpravo od „výjazdu“ z kuchyne je jedálenský kút, ktorý je zdobený originálnym tienidlom, ktoré je tkané z línie, a vpravo - ďalšie, umiestnené na balkóne.

Vzhľadom k nedostatku priestoru musel urobiť bez kúpeľne, bol nahradený sprchou.

Byt dispozície

Zanechajte Svoj Komentár