Interiér obývacia izba - jedáleň, v kombinácii s lodžiou

"Bytový problém" je televízne vysielanie pre tých, ktorí robia opravy, alebo majú záujem o interiérový dizajn. Na webovej stránke programu peredelka.tv môžete nájsť veľké množstvo užitočných materiálov a nápadov na dizajn interiéru, konzultovať s odborníkmi, zvážiť konkrétny problém na fóre a podať žiadosť o účasť v televíznom programe. Stránky hostí súťaže prepracovať publikum, a každý, kto sa zúčastňuje má možnosť vyhrať ceny. Okrem toho si môžete prezrieť všetky natáčanie "bývanie problém", nákup vnútorných položiek používaných v programoch v internetovom obchode.


Interiér obývacej izby - jedáleň, ktorý bol vytvorený na konci minulého storočia, bolo potrebné aktualizovať. Ak chcete radikálne zmeniť, loggia bola pridaná k celkovému objemu. Na konečnú úpravu sa použili štvorfarebné obklady a bridlice. obývacia izba s balkónom tam bolo miesto pre priateľské stretnutia pri stole a veľká pohodlná pohovka pokrytá tvíd. Aby to bolo možné, bývalá lodžia bola predizolovaná.

nábytok

Skladovací systém zaberá takmer celú stenu, ale nevyzerá objemne. Tajomstvo je v dizajne, ktorý poskytuje pevnosť vnímania, a vo svetlých hladkých fasádach, vizuálne rozširujúce priestor. Veľký počet políc a sekcií robí tento systém veľmi pohodlným na používanie.

Samostatne vobývacia izba s jedálňou zariadil miesto pre vinárstvo. Dokončenie opakuje hlavný skladovací systém. Je tiež vhodné skladovať riad a spotrebiče.

Centrá príťažlivosti v novomobývacia izba s balkónom, dve: v obývacej izbe je to pohovka, v jedálni pohodlný stôl. Pohovka je veľká, trojitá. Jeho základom je borovicový rám a preglejka, čalúnenie je tmavé tvídové, veľmi útulné a útulné. Pomocou transformačného mechanizmu pohovky sa zmení na pohodlné miesto na spanie.

Stôl je pripevnený k stene bezpečne a dôkladne - s oceľovým plechom. Za ním pohodlne ubytovať šesť ľudí.

podlahy

Obývacia izba s jedálňou líšiť v podlahách. Porcelánová dlažba jedálenského priestoru je zo zbierky španielskeho návrhára. Vzory na ňom sa podobajú starým španielskym obkladačkám a sú digitálne vytlačené. Vo vzhľadu sa podobajú na diela v štýle patchwork a vytvárajú pohodlie domova interiér obývacej izby.

Dodatočný vizuálny výber tejto zóny je zabezpečený neobvyklým zrkadlovým soklom.

V obývacej izbe sú dubové podlahy. Strom nesie teplo a slúži ako protiváha studenej porcelánovej kameniny.

steny

Obývacia izba s jedálňou hlavnými priestormi v byte. Priatelia, príbuzní, hostia sem prídu. Hlavnými prvkami interiéru sú bridlicovo zdobené steny pri vchode a na konci miestnosti. Textúra prírodného kameňa priťahuje pozornosť a steny vyzerajú ako malebný panel.

Ďalšia stena je kompletne dokončená dubovými doskami, rovnako ako na podlahe, čo vytvára efekt "prúdenia cez priestor." Zvyšné steny sú sivé.

strop

Strop v obývacia izba s balkónom, trochu znížená v jedálni. Pozastavená konštrukcia sadrokartónu opakuje tvar pódia, v ktorom sa nachádzal stôl a stoličky. Je natretý šedým tónom.

svetlý

Jasné svetlo z pätnástich LED svietidiel nielen rovnomerne osvetľuje dosť tmavú miestnosť, ale vytvára aj rytmus, zbavujúci sa interiér obývacia izba - jedáleň monotónnosť. Jedáleň je navyše zvýraznená LED pásikom. Obytná plocha je mäkšia líniami s jemnými odtieňmi plsti.

Zdroj: Program otázok o byte
Projekt: "Tweed and Slate"

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár