Projekt projektu dvojizbového bytu o rozlohe 60 metrov štvorcových. m.

Hlavným problémom pri vytváraní projektu projektu dvojizbového bytu je 60 metrov štvorcových. Bolo nevyhnutné, aby sa pohodlne usporiadali potrebné funkčné priestory bez zmeny dispozície miestnosti, pretože všetky existujúce steny sú nosné a nie je možné ich zbúrať.

Plánovanie dvojizbového bytu

Po správnom rozložení priestoru sa dizajnérka Elena Potemkina zmestí do 60 metrov štvorcových. veľká kuchyňa v kombinácii s jedálňou, spálňa s pracoviskom, detská izba, kúpeľňa, práčovňa. V takomto byte bude rodina s dieťaťom pohodlná a útulná.

Farba a štýl

V podstate návrh projektu dvojizbového bytu je poskytovaný v prísnych farbách, tón je nastavený v kontrastnej kombinácii bielej a čiernej a toto klasické duo je doplnené odtieňmi hnedej. Výnimkou bola detská izba, kde dominuje slnečná žltá farba, vyvážená neutrálnym sivým tónom. Interiérový štýl dvojizbového bytu možno definovať ako moderný s prvkami štýlu podkrovia, minimalizmu a škandinávskych akcentov.

kuchyne

Jedným zo želaní zákazníkov pre návrh projektu dvojizbového bytu bolo použitie dreva vo výzdobe. Dizajnér si vybral fotografiu na stenu v blízkosti jedálenskej skupiny - vytvára pocit, že stena bola rozložená so zmiešanými staromódnymi doskami, starými na miestach, s peelingovou farbou, ktorá má dlhú životnú históriu. To dáva interiéru bytu zvláštne čaro a kúzlo času.

Sada pre kuchyňu Zuсhel Kuсhe nezvyčajné: spodný rad skriniek je pokrytý drevenými fasádami a vrch pozostáva z otvorených regálových regálov. To uľahčuje vizuálne vnímanie a robí priestor voľnejším. Okrem kuchynských potrieb, v otvorených policiach môžete dať dekoratívne predmety.

spálne

Projekt dizajnu dvojizbového bytu poskytuje dostatočný počet miest, kde môžete uložiť oblečenie, spodnú bielizeň, sezónne predmety. Okrem toho v spálni je jedna zo stien úplne uzavretá regálom - v rodine je veľa kníh a musia byť niekde umiestnené.

Na úpätí postele je stena v celej šírke, na ktorej je televízny panel na boku postele.

Na zadnej stene je výklenok - domáca kancelária sa nachádza: pohodlná pracovná doska a niekoľko radov otvorených políc nad ňou. Za čelom je veľký obraz - je štýlový a moderný. V úlohe farebných dekoratívnych akcentov sú nočné stolíky.

škôlka

Nábytok v detskej izbe je vytvorený autorským projektom. Posteľná posteľ okamžite zabezpečí dokončenie rodiny. Na druhej vrstve sú stojany. Okrem toho je tu stôl a stoličky - tu môžete kresliť, robiť modelovanie, zostavovať návrhára. Pre detské oblečenie poskytuje priestrannú šatníkovú skriňu.

Vstupná hala

Vstupný priestor v projekte dvojizbového bytu je pomerne malý, okrem toho má veľa dverí, takže tu nebolo možné umiestniť veľké množstvo nábytku. Komoda a háčiky - to je všetko vybavenie chodby. Parkety na podlahe a stenách zjemňujú čiernobiely kontrast povrchovej úpravy a dodávajú interiéru teplo a pohodlie domova.

kúpeľňa

Aby sa nevytvárali problémy pri prevádzke "mokrých zón" v priestoroch kúpeľne, opustili tu používanie dreva, ale neopustili jeho štruktúru: vo výzdobe sa použila žula z dreva. V kúpeľni tak pokračuje „drevená“ téma projektového projektu dvojizbového bytu. Okrem iného sa návrhárom podarilo prideliť miesto na pranie bielizne. V ňom boli umiestnené skrinky na umývanie práškov, klimatizáciu a iné domáce spotrebiče.

Zanechajte Svoj Komentár