Photowall-papier s ružami v interiéri +30 foto

Aké jedinečné epitetá neudeľujú tento výnimočný kvet s kúzlom: "Krása", "Kráľovná záhrady", "Kráľovná kvetov". Krása, rozmanitosť odtieňov, úžasná aróma urobila ružu skutočným favoritom medzi mnohými kvetmi. Ak chcete vytvoriť očarujúce romantický dizajn, tapety s ruží v interiéri je vynikajúcou voľbou.

Nádherný panel nielen vytvorí atmosféru luxusu a sofistikovanosti, ale aj zdôrazní dobrý vkus majiteľov, ich jemné vnímanie krásnych. Zároveň sú dobre prilepené k stene, môžete to urobiť vlastnými rukami.

Pozitívne vlastnosti romantického interiéru

Takže, s obrazom pre fotopanel ešte nerozhodli, ale už pevne viete, že jemné alebo svetlé púčiky musia byť vo vašom interiéri. Funkcia fototapety s ružami je, že sa dokonale zmestia do dizajnu miestnosti, ktorá sa udržiava v akejkoľvek farebnej škále.

To je prípad, keď nie je nutné, aby bol farebný gamut jednotný. Je tu vhodná kontrastná hra, ktorá sa v každom inom prípade môže zdať dosť riskantná. Pod farebným rozsahom miestnosti nie je nutné zvoliť odtieň bud. Kombinácia odtieňov, ktoré sa zdajú byť úplne nekompatibilné, umožňuje zdôrazniť výhody všetkých štýlov.

Pozitívom je samozrejme originalita takéhoto rozhodnutia. Nástenné maľby s ružami nemožno nazvať triviálne možnosť. Koniec koncov, väčšina ľudí stále dáva prednosť krajinám alebo niektorým panoramatickým snímkam v interiéri. Z nejakého dôvodu sa predpokladá, že fotografia jedného kvetu vytvára dojem niečoho nedokončeného. Ale existuje určitá zložitosť. Je potrebné si vybrať správne miesto na umiestnenie fototapety tak, aby nábytok a ďalšie interiérové ​​predmety zdôrazňovali atmosféru miestnosti. Bohužiaľ, nie každý to dokáže. Ale ak sa vám to podarí, potom máte zmysel pre štýl.

Medzi výhody interiéru patrí:

 • Atmosféra čistoty, nehy, pokoja a pokoja;
 • Univerzálnosť. Väčšina tapety s ruží má svetlý odtieň, takže ich môžete držať takmer všade;
 • Svetlé tóny tapety vizuálne rozširujú priestor, takže sa často používajú v malých miestnostiach;
 • Rozsiahly odtieň gama;
 • Schopnosť používať pri zónovaní priestoru, zdôrazniť dôraz na konkrétnu stenu.


    

Existujú rôzne varianty obrazov: jeden obrovský kvet bez listov, dlhé stonky "full-dĺžka", početné malé púčiky, a tiež "triptych" (foto z niekoľkých pozícií). So správnou voľbou a umiestnením vášho bytu doslova rozkvitne, ale musíte dodržiavať určité pravidlá.

Farby a odtiene obrázkov

Pri výbere kytice, mnohí považujú jazyk kvetov. Je to tichý kód, pomocou ktorého môžete vyjadriť nielen postoj k určitej osobe, ale aj celý rad pocitov. Tento jazyk je rovnako dôležitý pri výbere fototapiet.

Zdobenie miestnosti s obrázkami kvetov je win-win možnosť, ktorá môže vyzdobiť každú izbu. Krásna ruža, šarlát, ako pochodeň, alebo ponuka, s kvapkami rosy, je schopná vytvoriť úplne jedinečnú atmosféru v miestnosti. Interiér môže byť ľahký, takmer transparentný, alebo preplnený vášňou a mysticizmom. Všetko záleží na tom, ako sa kvet nachádza na plátne, na type a samozrejme na tieni kvetov. Pre každú miestnosť zapadajú do určitého odtieňa tejto čarovnej kvetiny. Napríklad v spálni mladého páru sú vhodné jasne červené kvitnúce púčiky. Starší ľudia budú pristupovať k viac zdržanlivej gama.

Predtým, než zadáme charakteristiku konkrétnemu odtieňu, obráťme sa na jazyk farieb. Čo symbolizuje ruža určitého odtieňa?

Biely krémSymbolizovať mládež, ľahkosť, čistotu myšlienok a krásy.
Bledo ružová, bohatá ružová farbaToto je stelesnenie milosti a elegancie.
Oranžovo žltáPriemerné šťastie a radosť. Nie náhodou ich farba pripomína slnko.
Červená, hnedáJe to láska, ktorá sa rozrástla do horiacej, vyčerpávajúcej vášne. Okrem toho, farba burgundskej symbolizuje tajomstvo.
Modrá čiernaV prírode je to veľká rarita. Obraz týchto pukov dojem s nejakou fantastickou, mimozemskou krásou. Takéto nezvyčajné kvety vytvárajú mystickú, tajomnú atmosféru.

Uvažujme podrobnejšie o rôznych farebných možnostiach, berúc do úvahy odporúčania špecialistov v oblasti dizajnu a psychológie.

Červené ruže

Scarlet alebo červené ruže v interiéri vytvorí romantickú alebo vášnivú atmosféru, a zároveň urobiť jasný farebný prízvuk. Obývacia izba zdobí zväčšený obrázok jedného kvetu alebo množstvo menších ruží. V spálni je vhodný obraz kytice alebo jedného polootvoreného púčika. V kuchyni vyzerá nádherná tapeta s kvetinovými girlandami visiacimi z altánku. Ale v detskej izbe je tento svetlý kvet sotva vhodný. Jasne červená farba je príliš agresívna pre deti.

Pastelové farby

Omezený pastel gama je univerzálna možnosť, bez ohľadu na účel miestnosti a použitý štýl. Kvety jemných odtieňov vytvárajú dojem elegancie, čistoty a ľahkosti. Sú vhodné aj pre deti, pretože vytvárajú atmosféru pohodlia a pokoja. Obrázky kvetov v spálni alebo v kancelárii vyzerajú nezvyčajne. Pre nich je v kúpeľni miesto, ako na stene, tak aj na dverách závesnej skrinky.

Žlté a oranžové kvety

Je márne, že mnohí spájajú nádherné žlté kvety s odrádzaním a rozlúčkou. Predstavte si, že sa vo vašej izbe objavilo malé slnko, zdroj dobrej romantickej nálady. Vhodné ruže s odtieňmi žltej a oranžovej v kuchyni, pretože zlepšujú chuť do jedla.

Ružové, broskyňové a iné jemné farby

Odtiene ružovej - ideálne pre spálňu. Broskyne alebo ružové bud nie len vytvára atmosféru nehy a romantiky, štýlu a elegancie. Obrázok s broskyňovými kvetmi urobí priestrannú chladnú miestnosť teplejšou a útulnejšou.

Obrazy čiernych ruží vytvárajú atmosféru šľachty, elegancie, elegancie a mystiky. Vyzerajú skvele v miestnosti moderného dizajnu, napríklad high-tech.

Samozrejme, výber konkrétnej osoby závisí od emócií, ktoré cíti z ruží určitého odtieňa.


    

Aplikácia obrazu v miestnostiach

Zvážte, ako sa pozerať na tapetu s obrazom ruží v rôznych oblastiach domu alebo mestského bytu.

V obývacej izbe

Fotografické obrazy ruží jemných odtieňov: biela, ružová, žltá alebo pastelovo-oranžová vyzerajú najlepšie v obývacej izbe. Veľmi originálny odtieň "prašná ruža". Dokonca aj najmenšia a nedostatočne osvetlená miestnosť s jednoduchým sedadlom sa bude zdať ľahšia a priestrannejšia. Nech je to jeden, kvitnúce kvitnúce kvety alebo mnoho malých pukov. Žiarivo žlté svetlá vytvárajú dojem elegancie a veselosti, povznášajúci.

V kuchyni

Obraz jednej veľkej kvetiny v interiéri kuchyne je sotva vhodný, pretože miestnosť je vizuálne skôr nízka a squat. Efekt hlasitosti je tiež mimo miesta. Ale obrazy kombinovaných kytíc vyzerajú skvele v duchu klasických obrazov. Jedným z najkrajších kuchynských riešení je fototapeta s množstvom malých ruží. Aj ten najmenší kuchynský kútik bude vyzerať krásne.

V spálni

Jasne červené kvitnúce púčiky nad posteľou - skvelá voľba do spálne, najmä pre novomanželov. Červená farba symbolizuje vášnivú a vášnivú lásku. Zároveň nádherná svetlá kvetina hrá úlohu prízvuku. Dominantná farba v interiéri by mala byť neutrálna: napríklad dokončovacie materiály a spálne, sivé alebo biele. Ružové kvety vytvárajú atmosféru romantiky, ktorá je tiež celkom vhodná v spálni. To isté platí aj pre detskú škôlku, ktorá tiež plní úlohu spálne pre dieťa. Ružová farba pekne ladí s odtieňmi béžovej, šedej alebo rovnakej bezpečnej bielej farby. Táto možnosť je vhodná pre tých, ktorí nemajú radi ostré kontrastné tóny.

Na chodbe

Rovnako ako v prípade kuchyne, je nepravdepodobné, že by veľký vzor ruží na chodbe vyzeral organicky. Oveľa vhodnejšie fotografie malých alebo stredne veľkých pukov. Pre úzku chodbu je to skutočný nález. Tapety na svetlý odtieň (popol z ruže, béžová) urobia z predĺženej miestnosti vizuálne širšiu a priestrannejšiu miestnosť. Pokiaľ ide o textúru, v chodbe najvhodnejšie sú vinyl a non-tkané tapety, pretože sú odolnejšie voči poškodeniu.

Ako si vybrať správnu tapetu s ruží na štýl

Väčšina výrobcov ponúka tapetu s obrazom jednej veľkej ruže. Umiestnenie takéhoto vzoru do priestoru miestnosti vytvára určité ťažkosti. Uvažujme, čo je potrebné urobiť, aby interiér vytvoril holistický dojem, a tapeta nevyzerá ako mimozemský prvok, extra dekoratívna položka. Platí to najmä pre jasne červené kvety. Keď sa zneužijú, vyzerajú ako smiešne svetlé miesto.

Ak chcete, aby fotografia nebola príliš nápadná, mali by ste zvoliť svetlé farby. Veľkosť tapety je uprednostňovaná v celej stene. Ak si vyberiete svetlé farby, mali by ste sa starať o interiérové ​​prvky s rovnakým odtieňom. Napríklad fotografický záves s rovnakým obrazom.

Uvádzame niekoľko užitočných pokynov na výber:

 • Byť vedený pri výbere nie na módne trendy, ale na vlastné chuťové preferencie. Dôvod je jednoduchý: na obrázok sa musíte neustále pozerať. Mala by mať pozitívny vplyv na psychiku a zlepšiť náladu, a nie ju utláčať;
 • Ak nemáte skúsenosti s zdobením interiéru, experimenty nie sú vašou cestou. Win-win možnosť - prevaha svetlých odtieňov v dokončovacích materiálov, textilu a nábytku. V tomto prípade je vhodný obraz kvetu akejkoľvek farby a veľkosti;
 • Krásne sa pozrite do vnútra fotografickej tapety s 3D obrazom. Napríklad kvapky rosy na okvetných lístkoch dávajú obrazový realizmus, ktorý vytvára efekt prítomnosti;
 • Fototapeta s kvetmi bude krásne kombinovaná len s obyčajnými stenami. Vzory a vzory na tapete vytvárajú zbytočnú rôznorodosť. To platí najmä pre veľký obraz kvetu bez listov s objemovým efektom;
 • Duplikovanie obrazu na iných interiérových predmetoch vytvára absolútne ohromujúci efekt;
 • Kvety, znázornené v plnom raste, robia miestnosť vizuálne vyššou. Tento trik používajú dizajnéri v dizajne malých a nízkych priestorov.


    

Tapeta s ružami môže byť použitá v interiéri akéhokoľvek štýlu: klasika, high-tech, Provence alebo vintage. Pre shebbi-chic je vhodné fotografovať viac pukov. Ak ich duplikujete na vázy, záclony alebo riady, interiér bude jednoducho úžasný.

záver

Photowall-papier s ruží - pozoruhodné rozhodnutie pre dekor v interiéri. Avšak na dosiahnutie efektu krásy, luxusu a harmónie je možné len v jednom prípade: úspešná kombinácia s dizajnom miestnosti a prispôsobenie sa vášmu vkusu.

Zanechajte Svoj Komentár