Interiér 2-izbový byt 65 Metrov štvorcových. m.

Dizajn bytu 65 m2. zmenil malú štandardnú izbu na pohodlný a funkčne organizovaný priestor, v ktorom sa mu podarilo pohodlne ubytovať všetko potrebné pre život mladej rodiny s dieťaťom. Vzhľadom na prísne obmedzenia rozpočtu práce, nábytok a dekorácie boli zakúpené v obchodoch IKEA - štýlovo a lacno.

preplánovanie

V interiéri 2-izbového bytu boli vykonané zásadné zmeny: časť vnútorných priečok bola úplne odstránená, niektoré boli premiestnené na nové miesto, stena medzi izbou a loggiou bola demontovaná. Výsledkom je, že celková plocha sa zväčšila a ukázalo sa, že organizuje všetky potrebné obytné zóny.

Byt sa stal štúdiom - miestnosť, ktorá kombinuje všetky funkcie. Izolované dve kúpeľne a rodičovská spálňa. Ale spálňa v dizajne bytu 65 metrov štvorcových. m má niekoľko funkčných oblastí.

farba

Biela - hlavná, ako ďalšie - neutrálne farby. Každá izba má svetlé akcenty: čierna a červená v kuchyni, tyrkysová v obývacej izbe, žltá v kúpeľni. Farba prírodného dreva prirodzene dopĺňa paletu dizajnu, dodáva prirodzenosť a pevnosť.

výzdoba

Väčšina stien je maľovaná. Nosné konštrukcie - stĺpy a jedna zo stien vstupného priestoru napodobňujú murivo - v skutočnosti ide o dlaždicu podobnú tehlu, ktorá je na vrchole natretá bielou farbou.

Strop v interiéri 2-izbový byt - betón, tiež maľoval biely. Na takomto strope vyzerá dobre otvorené vedenie.

V kuchyni slúžia červené vodiče vedúce k červeným lampám nad barovým pultom ako farebný „delič“ funkčných zón.

V obchodoch IKEA boli zakúpené nábytkové a dekoratívne predmety a lampy. Výnimkou je hala a spálňa: osvetlenie je doplnené traťovými systémami a stropnými belgickými lampami. Na podlahe sú parkety položené francúzskou „rybia kosť“.

spálne

Dizajn bytu je 65m2. Spálne rodičov a dieťaťa sú oddelené pomocou nábytku: delič priečok ich od seba oddeľuje. Regál je priechodný, nebráni prístupu svetla a vzduchu do tej časti miestnosti, ktorá je najviac vzdialená od okna.

Ak chcete vytvoriť pokojnú atmosféru v rodičovskej spálni, môžete zatlačiť hustú oponu.

Napriek tomu, že celková plocha bývania je malá, každý z manželov má vlastnú šatňu, čo je nepochybne veľmi výhodné.

kúpeľňa

Interiér 2-izbového bytu je úspešne doplnený neštandardným dizajnom hygienických priestorov. Vo väčšej časti sa nachádza sprchová zóna, oddelená sklenenou priečkou zo spoločenskej miestnosti.

K dispozícii je samostatná batéria so sprchovacím kútom, aby sa dieťa pohodlne kúpalo. Steny sú „pod tehlou“ a žiarivo žlté rúry, ktoré priťahujú pozornosť na seba - hold súčasnému priemyselnému štýlu.

V menšej miestnosti je zariadená práčovňa, kde je umiestnená práčka a šnúra na bielizeň. Z hlavného objemu je tiež oddelená sklenenou prepážkou.

Zanechajte Svoj Komentár