Registrácia škôlky 15 sq. m. pre dvoch chlapcov

Rodičia už dlho nepochybovali a rozhodli sa premeniť najväčšiu miestnosť v byte na detskú izbu. V miestnosti sa nachádzala dvojúrovňová posteľ z tmavého dreva, veľká svetlo zelená pohovka, dve pracovné stanice a športový kútik.

Steny v dizajn izby pre 2 chlapcov zdobené svetlozelenou farbou a strop v bledomodrej farbe. Použité farby zo špecializovanej detskej série, na báze vody a vďaka obsahu iónov striebra majú schopnosť odolávať rôznym baktériám.

Pre pohodlie a vytvorenie priestoru navyše dizajn izby pre 2 chlapcov Namiesto starých dverí boli nainštalované nové posuvné dvere. Jej plátno je úplne zamaskované v stene a pohybuje sa po špeciálnej koľajnici. Vo výzdobe plátna sa používa dyha zlatá.

V rohu sa nachádza malý športový komplex borovice. detská izba 15 štvorcových. m., je pevne pripevnená k podlahe a stropu. Športový kútik obsahuje: drevený a lanový rebrík, lano a kovovú tyč.

Celkovo dizajn izby pre 2 chlapcov cítiť dych lesa a atmosféru sviežosti. Dá sa vysledovať v roletách, závesoch s horizontálnym usporiadaním vápenných líšt, ich farba sa zhoduje s celkovým dizajnom všetkého nábytku.

Všetky voľné miesta okolo okna detská izba 15 štvorcových. m. Používa sa pre rôzne skladovacie systémy. K dispozícii je tiež otvorená drevená knižnica na ukladanie kníh a veľmi pohodlný písací stôl, na ktorom je dostatok miesta pre najmenej dvoch chlapcov.

Na jednej zo stien v detský dizajn pre 2 chlapcov bolo rozhodnuté použiť časť podlahových parkiet a pomocou špeciálnych úchytov bol vytvorený výklenok pre fototapety s malebným výhľadom na brehu brezy. Takýto prechod v dekorácii dáva úplnosť a podporuje všeobecnú dekoratívnu tému interiéru. Každé ráno sa chlapci zobudia v brezovom lese.

Prakticky všetky osvetľovacie zariadenia používané v detský dizajn pre 2 chlapcovmajú smerový účinok. Toto je správne rozhodnutie, pretože deti používajú takmer celý priestor miestnosti na hry alebo učenie a každý bod by mal byť osvetlený.

Na stene v blízkosti lôžka je pruh špecializovaných flizilínových tapiet, ktorý zobrazuje rôzne živé organizmy, fixovaný lepidlom na báze metylcelulózy. Tento druh simulátora pre jeho vývoj vám umožňuje skúmať, študovať a maľovať na nich zobrazené obrázky.

Detská postieľka má dve podlažia, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre architektov dizajn pre 2 chlapcov z bukového dreva.

Skriňa na veci detská izba 15 štvorcových. m. má mnoho rôznych oddelení. To sú bežné závesy a zásuvky. Samotná fasáda je vyrobená z drevotrieskovej dosky a imituje rôzne druhy dreva: čerešňa, orech, zebrano.

Zanechajte Svoj Komentár