Dizajnová spálňa 17 m2. m.

úloha spálňa interiér v byte - vytvoriť útulnú, uvoľnenú atmosféru, relaxáciu. Je potrebné mať na pamäti, že je tiež potrebné umiestniť do miestnosti úložný priestor, napríklad komodu na oblečenie. Pri vytváraní spálňa dizajn 17m2. m. toto všetko sa zohľadnilo.

Pre návrh spálne použili pokojné pieskovo sivé tóny, čierne, žlté a tmavo modré slúžia ako farebné akcenty. S tým všetkým interiér spálne v byte Ide dobre s tmavým drevom.

Dizajnová spálňa 17 m2. m. navrhnutý v štýle šesťdesiatych rokov. Stropné výklenky a stena v čele postele sú zdobené vinylovými platňami so žiarivo žltými štítkami v strede, čierne a žlté vzory, ktoré sa od nich líšia pozdĺž steny, dodávajú tomuto dekoru jas.

Použitie 3D panelov v interiér spálne v byte upozorniť na oblasť, v ktorej sa nachádza lôžko. Matrac namiesto zvyčajnej pružiny naplnenej vodou, čo robí spánok obzvlášť príjemným.

Na protiľahlej stene sú zavesené skrine. Ich umiestnenie sa zdá byť chaotické, ale v skutočnosti je táto „nedbanlivosť“ dobre premyslená. Tmavé drevo, ktoré vyniká jasne na pastelovom pozadí steny, tvorí zvláštnu geometrickú kompozíciu. V centre - krb, ktorý dáva skutočný plameň. Využíva kvapalné palivo, ktoré je absolútne bezpečné pre životné prostredie.

Sklo v drevených dverách bolo nahradené čiernym. Odraz podsvietenia slúži ako dodatočná dekorácia. celkovospálňa dizajn 17m2. m. Ukázalo sa prísne a stručné.

Zanechajte Svoj Komentár