Kuchyne v štýle "kaviarne": funkcie, fotografie

Pouličná kaviareň v Paríži, Viedenská cukráreň, pizzeria v slnečnom Taliansku - tieto útulné miesta, kde je tak príjemné mať občerstvenie, posedieť si pri káve, alebo mať vydarený obed po náročnom dni, môžete vo svojom vlastnom byte vytvoriť nový dizajn kuchyne v štýle „café“. Táto kuchyňa bude originálna, nezabudnuteľná a veľmi útulná. Ak chcete cestovať, bude vám pripomínať miesta, kde sa Vaša dovolenka konala.

Dokončovacie materiály majú veľký význam pre výzdobu kuchyne v štýle „kaviarne“. Základom môžu byť tehly, dekoratívne omietky, prírodný kameň alebo ich imitácia. Najlepší výsledok sa dosiahne pri kombinovaní týchto materiálov.

Náladu a potrebnú farbu pomôže dať tapety s vhodným obrazom, ale musíte ich použiť v malej oblasti, nemali by ste ich dokončiť s celou stenou. V dizajne kuchyne v štýle "kaviareň" často používajú falošné okná. Môžu byť zrkadlené, svetelné, alebo s vložkou fotografie tapety zobrazujúce druhy, ktoré možno vidieť z okien malé reštaurácie alebo vonkajšej kaviarne.

Je lepšie, ak takéto okno vyzerá ako skutočné, pre ktoré imitujú nielen rám, položia ho na stenu, ale aj parapety, na ktoré sa dajú položiť hrnce s kvitnúcimi rastlinami. Namiesto falošného okna môže byť časť steny ozdobená nástennou maľbou alebo ozdobená maľbami.

V kuchyni v štýle "kaviareň" je nevyhnutne prítomnosť baru, aj keď je veľmi malý. Ak je kuchyňa veľmi malá a na predaj nie je vhodný stojan, môžete si medzi kuchyňou a obývacou izbou postaviť regál, alebo použiť konzolový stôl. Parapet môže byť otočený do baru alebo umiestnený v blízkosti pohoviek s oknami s mäkkými sedadlami.

Nábytok v dizajne kuchyne v štýle "kaviareň" môže byť ako drevené, napríklad skladacie, a kovové, kované. Zo štandardných kuchynských kútov je potrebné opustiť - v týchto kaviarňach nie sú nastavené.

Povinná príslušnosť každej kaviarne - polica s fľašami na víno. Preto poskytnite otvorený regál alebo poličku pre svoje obľúbené vína, je lepšie, ak sú drevené. Na týchto policiach nie je potrebné klásť skutočný alkohol, aby sa v kuchyni v štýle „kaviarne“ vytvorila správna atmosféra, je povolené používať dekoratívne fľaše.

Príjemným a štýlovým doplnkom budú malé kytice kvetov vo vázach, doska, na ktorej si môžete pripnúť domáce menu, a ešte lepšie - na ktorú si ho môžete napísať kriedou.

Starožitné predmety kuchynského riadu - mlynčeky na kávu, malty na malty, kávové turky budú tiež vyhovovať každému typu domácej „kaviarne“. Ak by bolo prijaté na základe inštitúcií v Taliansku alebo vo Francúzsku, potom vhodnou dekoráciou by boli zväzky cibule, papriky, cesnak, zavesené na stenách. Môžu byť prirodzené aj umelé.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár