Dizajn súkromného domu v horách od Pearson Design Group

Tí, ktorí majú radi priestor, horské vrcholy, mier a úplný mier, si určite vychutnajú súkromný dom na horách, navrhnutý architektonickým štúdiom Pearson Design Group. Veľkým úspechom dizajnérov bolo organické začlenenie domu do okolitej prírody. Materiály a farby sú tiež vybrané bezchybne, a zdobenie techniky poteší hĺbku chuti, neočakávané v takom oddelení od výhod civilizácie.

interiéry súkromný dom na horách vyrobené v štýle minimalizmu - nič zbytočné, opracované. Zároveň je presne sprostredkovaná atmosféra vidieckej chaty, nie je v poriadku nič otravnej urbanizácie. Z otvorenej verandy sa naskytá nádherný výhľad na rozlohy lúk a pohoria. Všetko je zdobené drevom: strop a podlaha, nábytok je tiež drevený.

Obývacia izba tohto veľkolepého súkromný dom na horách vyrobené vo svetlošedej farbe, veľmi pokojné, priaznivé pre odpočinok. S jasnými zábleskami je oživený plameňom ohňa, ktorý dodáva teplo a pohodlie. Štíhla celková atmosféra je zmäkčená jasnými farebnými škvrnami v kuchyni - stoličkami v blízkosti baru a okolo stola v jedálenskom priestore. Žltá, pomarančová, mandarínska farba pripomínajúca letné teplo, dokonca aj v chladnej zime.

Zanechajte Svoj Komentár