Dizajnové štúdio v klasickom štýle

Návrhári z ateliéru "Designs TochkaRu" predstavili projekt ateliéru v klasickom štýle so stredomorskými poznámkami. Byt sa nachádza v rezidenčnom komplexe "Life-Mitinskaya" v Moskve. Štúdio o rozlohe 40 m2. m. zahŕňa celkový priestor kuchyne, jedálne a obývačky, ako aj priestor na spanie oddelený priehľadnou priečkou.

Klasický nábytok s hladkými tvarmi a príjemnými pastelovými farbami, typický pre stredomorský štýl, pomohol vytvoriť príjemné životné podmienky a romantickú atmosféru s očarujúcim nádychom minulosti. Projekt ateliéru ukazuje, že klasický štýl v modernej verzii nie je konzervatívny a umožňuje inovácie v palete farieb av dokončovacích materiáloch.

Obývacia izba a spálňa dizajn

Dizajn ateliéru v klasickom štýle obývacej steny je vymaľovaný modrou farbou, ktorá dokonale kombinuje sivú farbu nábytku a biely strop. Interiér dopĺňa okrúhly poschodový stôl v centre a moderná knižnica s knihami a starožitnosťami.

Časť obývačky v štúdiu je oddelená prepážkou s posuvnými dverami a zdobená v odtieni žltej - to je priestor na spanie. Vnútorné lôžko s vysokým čelom zodpovedá zvolenému klasickému štýlu a je doplnené horným radom skríň, skriňou a vysokým zrkadlom v ráme.

Vizuálne centrum obývačky tvorí imitačný krb s voskovými sviečkami a televíznym panelom. Dostatočné množstvo svetla prichádza cez panoramatické zasklenie ateliéru a otvára sa výhľad na okolitú mestskú krajinu a na útulné večerné osvetlenie sa používa luster a dve klasické stojany nad pohovkou.

Kuchynský a jedálenský dizajn

V rohovej súprave s klasickými panelovými fasádami sú integrované moderné kachle a umývanie striktného obdĺžnikového tvaru. Povrchová úprava pracovnej plochy je vyrobená zo skla s reliéfom pokládky parkiet. Strop nad pracovným priestorom v štúdiu bol mierne znížený a zásobený elegantne tvarovanými lampami.

V centrálnej časti izby sa nachádza jedálenský stôl s masívnou nohou a okrúhly stolík v klasickom štýle, obklopený pohodlnými stoličkami s hnedými tkaninami. Jedálenský kút je zvýraznený objemným chrómovým závesom, v ktorom lampy napodobňujú sviečky.

Vstup do kuchyne v štúdiu je zo vstupnej haly, ktorej jedna zo stien je kompletne vybavená šatníkmi na šaty.

Kúpeľňový dizajn

V interiéri kúpeľne v klasickom štýle kombinovaná nástenná dekorácia zahŕňa maľovanie v osviežujúcej citrónovej farbe a zarámované panely so vzorovaným vlysom, podčiarknuté sivým okrajom. Opakovaný vzor nad kúpeľňou sa ukázal byť vhodný v klasickom interiéri. Vyplnenie miestnosti sa vyznačuje hladkými krivkami a množstvom brilantných detailov, vďaka ktorým vyzerá elegantne a jedinečne.

 

Zanechajte Svoj Komentár