Moderný dizajn dvojizbový apartmán 52 metrov pre rodinu s dvoma deťmi

Dizajn dvojizbového bytu o výmere 52m2. to vyzerá jednoducho a veľmi funkčne, ale nevyzerá matne alebo neosobne: zručné miešanie štýlov nám umožnilo získať veľmi útulný, pokojný a zároveň svieži interiér. Ako základ si dizajnéri vybrali škandinávsky štýl, ktorý ho doplnil prvkami funkcionalizmu a loftu. Výsledná zmes vyzerá veľmi atraktívne, moderné a zároveň pevné.

dispozície

Aby bol byt čo najpohodlnejší, kuchyňa a obývacia izba boli prepojené v jednom priestore. Spálňa bola doplnená malým pracovným priestorom a malá škôlka bola naplánovaná tak, aby bolo vhodné pre dve deti naraz.

Priestor obsadený kuchyňou, mierne zvýšený, pričom priestor od spálne. K tomu sme museli presunúť stenu, ktorá nám umožnila nielen rozšíriť hlavnú miestnosť v byte, ale aj aby to bolo pohodlnejšie: výklenok pre pohovku sa objavil v obývacej izbe, a úložný priestor v spálni, ktorá by mala byť veľa v dvojizbovom byte pre rodinu s dvoma deťmi. , Vstupný priestor nebol oplotený z obývačky, aby sa zachoval čo najviac otvoreného priestoru a aby sa osvetlila vstupná hala.

Kuchyňa-obývacia izba 14,4 m2. m.

Biela farba stien, charakteristická pre škandinávsky štýl, je v interiéri doplnená sofistikovanou modrou farbou so zelenými tónmi. Modré drevené žalúzie na úložnom systéme odrážajú modrú zásteru kuchynského priestoru, čím sa do hry pridávajú farby textúr.

Jedálenské skupiny stoličky majú vyblednuté modré čalúnenie a svetlé modré pruhy na rímskych roletách prinášajú dotyk námornej romantiky. Bytový dizajn nevyzerá chladno, napriek množstvu modrých tónov. Zjemňujú ich jemný béžový odtieň čalúnenia pohovky a teplý krémový tón kuchynského setu. Drevený nenatretý stôl a rovnaké nohy stoličiek pridávajú domáce teplo.

Na podlahe v obývacej izbe, v kombinácii s kuchyňou, položený materiál s jedinečnými vlastnosťami - kvartzvinyl. Doska z nej je veľmi odolná voči oderu, pretože takmer 70% sa skladá z piesku, a nie jednoduché, ale kremeňa. Táto dlažba vyzerá tak krásne ako drevo, ale bude trvať oveľa dlhšie.

Steny sú ukončené matnou farbou, ktorú je možné prať, pretože dizajnéri od začiatku plánovali, že v byte budú pre rodinu s dvoma deťmi použité len veľmi praktické dokončovacie materiály.

Z podkrovia do bytu prišla biela tehlová stena. V jeho blízkosti bola umiestnená pohovka a podsvietenie pre ľahké čítanie bolo zabudované do hromadného úložného systému zaveseného nad ním.

Nebolo možné prideliť miesto pre šatne, ale namiesto toho dizajnéri umiestnili priestranné skrine v každej miestnosti, ako aj ďalšie skladovacie priestory. Takmer všetky skrine sú vstavané a dosahujú strop - oveľa viac vecí sa do nich zmestí. Aj napriek značnej veľkosti, skrine nie sú neporiadok oblasti - dekoratívne techniky z nich urobil interiérové ​​dekorácie.

Spálňa 13m2. m.

Dokončovacie materiály v spálni sú ekologické: farby prírody, rôzne odtiene zelene a tlač na tapetu, prinášajúca do atmosféry rozprávkový les, a dokonca aj dekoratívny prvok - biely jeleň hlavy nad čelo postele.

Nočné stolíky na oboch stranách postele pracujú na spoločnej myšlienke - jedná sa o drevené pne, ako by to bolo len z lesa. Obaja zdobia spálňu, a dať jej prirodzené kúzlo, a robiť dobrú prácu s funkciami nočných stolíkov. Ďalšia dekorácia - stolička. Toto je replika dizajnéra Eamesa.

Spálňa je osvetlená stropnými svietidlami a okrem toho sú v čele postele svietidlá. Podlaha je pokrytá drevenou podlahou.

Detská izba 9,5 m2. m.

Dôležitým miestom v dvojizbovom byte pre rodinu s dvoma deťmi je detská izba. Toto nie je najväčšia, ale možno najjasnejšia miestnosť. Tu prirodzené odtiene dávajú cestu k bohatým červeným a modrým odtieňom. Takéto sfarbenie bude príjemné pre chlapca aj pre dievča. Ale ani v expresívnom modro-červenom súbore to nebolo bez environmentálnych poznámok: sovy sú vankúše na pohovke, dekoratívne maľby na stenách zjemňujú ostrosť jasných farieb.

Pre deti si vybrali látky z prírodných vlákien a položili podlahu na podlahu. Osvetlenie detskej izby sa vykonáva s reflektormi zabudovanými do stropu.

Dizajn bytu je 52m2. Vo všetkých izbách je veľa úložných miest a škôlka nie je výnimkou. Okrem skrine, má regály, a navyše, pod posteľou sú veľké zásuvky, ktoré možno ľahko zvinúť.

Kúpeľňa 3,2 štvorcových. m. + kúpeľňa 1 námestie. m.

Kúpeľňa je v kombinácii s bielym pieskom - ideálna kombinácia, ktorá vytvára pocit čistoty a pohodlia. V malej miestnosti toalety bolo miesto pre úzky, ale dlhý drez. Hlavná časť nábytku musela byť zhotovená podľa výkresov dizajnérov na objednávku, pretože rozmery miestnosti neumožňovali výber hotových zostáv.

Zanechajte Svoj Komentár