Interiérové ​​štúdio 32m2. m.

Dizajn štúdio apartmán 32 námestí. m. vyvinutý pre mladého muža, ktorý nemá rodinu, ale je tu pes. A zanechala na ňom značku.

Vzhľadom k tomu, byt je pomerne malý, to muselo byť maximalizované aspoň vizuálne, čo sa dosiahlo výberom svetlých farieb pre dekoráciu. Po prvé, je to čisto biela, rovnako ako bledomodré a béžové pieskové odtiene.

Lesklé povrchy vďaka hre odrazov tiež pridávajú objem, a tu používajú túto techniku, používajúc lesklé dlaždice ako podlahovú krytinu.

V interiéri ateliéru sú modré odtiene obytného priestoru zvýraznené nielen denným svetlom padajúcim z okna, ale aj vstavaným osvetlením na jeho vrchole, ktoré dodáva sviežosť atmosfére a dodáva priestrannosť. Rovnaké osvetlenie v kombinácii s podlhovastými žalúziami, takmer siahajúce až po podlahu, vizuálne zväčšuje malé neštandardné okno.

Jemný modrý odtieň stien a svetlé pieskové tóny nábytku a podlahy sú prirodzene doplnené zeleným nádychom koberca - ako bujný trávnatý trávnik na pieskovom bare. Akcentový tón doplnkov - mäkká hnedožltá-červená - sa podobá zrelým jahodám v lese.

Dizajn štúdio apartmán 32 námestí. nie sú takmer žiadne priečky, jedinou výnimkou je spálňa. Lôžko sa hodí medzi stenu a regály, pričom jeden z nich slúži ako nočný stolík.

Zo zadnej strany má tento stojan priestranný úložný systém, ktorý je možné uzamknúť zo vstupnej haly pomocou zrkadlových posuvných dverí. Vstupná zóna sa odráža v týchto zrkadlových plochách, pričom ju vizuálne zväčšuje takmer o polovicu.

Tri úlohy sa teda vykonávajú naraz: lôžko je pridelené útulnej súkromnej zóne, organizujú sa skladovacie priestory a úzko sa rozprestiera úzka chodba.

Medzi obývacou izbou a priestorom na spanie bolo miesto pre pracovný priestor - malý stolík vám umožní pohodlne sedieť pred počítačom.

Kľúčovou myšlienkou dizajnu interiérového štúdia je hra svetla a tieňa.

Lesk povrchov, rôznorodosť svetelných zdrojov - elegantný závesný luster, LED stropné osvetlenie, lineárne osvetlenie pracovnej plochy kuchyne - to všetko spolu vytvára sviatočnú atmosféru a mení vnímanie priestoru, začína sa zdať voľnejšie.

Neexistuje žiadny jedálenský stôl, namiesto neho je barový pult, používa sa ako dodatočný pracovný povrch a ako stôl na občerstvenie alebo obed.

Priehľadné barové stoličky z plexiskla používané v dizajne apartmánového štúdia 32m2. m. namiesto tradičných stoličiek: neuchovávajú priestor a umožňujú vám pohodlne sedieť pri regáli.

Ďalšou funkciou barového pultu je interiér. Oddeľuje kuchynský kút od obytného priestoru.

Zanechajte Svoj Komentár