Lakonický dizajn jednoizbového bytu 38 m2. m.

Pri návrhu jednoizbový byt o 38 m2. m. bolo potrebné získať moderný životný priestor - funkčný, praktický, všestranný, a čo je najdôležitejšie, bez dodatočných nákladov.

Logickým riešením bola voľba moderného štýlu ako základne a svetlošedá ako základná farba. Svetlosivá pomáha opticky rozšíriť malý priestor a vytvára krásne pozadie, ktoré vám umožní rýchlo zmeniť interiér bytu pomocou dekoratívnych prvkov a svetlých doplnkov. Zjemňuje niektoré z chladu sivej farby béžového medu odtieň, ktorý sa používa v podlahe.

Dizajn jednoizbový byt 38m2. m. zabezpečuje pridelenie funkčných plôch: je tu plná spálňa so štúdiom, malá obývacia izba, kuchyňa-jedáleň, dostatočne priestranná na prijímanie hostí.

Obývacia izba 18,4 m2. m.

V obývacej izbe je veľký úložný systém s mezipatrom a mnohými zásuvkami. Televízny panel je ukrytý v tomto systéme za dekoratívnymi fasádami.

Spálňa a obývacia izba nie sú oddelené stenou, ale tu tiež nenainštalovali pevnú priečku: časť steny bola nahradená policami, ktoré boli otvorené v oboch smeroch. Táto konštrukcia zvláda funkciu zónovania, pričom umožňuje, aby denné svetlo prúdilo do obývačky, bez okien, a pôsobilo ako dodatočný úložný systém pre rôzne prvky dekoru alebo napríklad na inštaláciu projektora.

Kuchyňa 9,4 m2. m.

Kuchynský priestor je malý, ale jeho dizajn bol šikovne použitý v neštandardnom usporiadaní: kuchynská linka bola umiestnená v blízkosti pravého uhla tvoreného stenami a miesto v blízkosti okien, ktoré sa zužovali pod uhlom, bolo urobené pod jedálenským kútom.

Okolo stola môžete pohodlne usadiť šesť hostí. Kuchynský nábytok harmonicky zapadá do interiéru, hlboká perleťovo sivá farba fasád je harmonicky kombinovaná s veľmi svetlosivým odtieňom stien a rovnakým odtieňom dlaždíc.

V strede kuchyne sa nachádza „koberec“ dlaždíc so vzorom dvoch odtieňov - čokoláda a svetlošedá. Okrem farby, vo výzdobe jednoizbový byt o 38 m2. bola použitá biela tehla - bola položená kuchynská zástera a steny vo vstupnom priestore boli čiastočne orezané.

Kúpeľňa 2,5 štvorcových. m.

Kúpeľňa bola zdobená cementovou dlažbou - materiál, ktorý postupne získava popularitu vďaka veľkému výberu farieb a vzorov. Sprchová kabína bola položená zo sklenených tvárnic - to vám umožní vizuálne uľahčiť malú miestnosť a vyzerá originálne.

Hala 5.3 námestie. m.

Na chodbe, okrem maľby na stenách, bola ako dokončovací materiál použitá biela tehál slinku.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár