Tyrkysová kúpeľňa

Tyrkysová kúpeľňa - nielen pripomienka mora, leta a čerstvého vánku, ale aj možnosť dobiť vašu pozitívnu náladu. Dokonca aj prísni prívrženci klasikov sa s radosťou dohodnú na porušení kánonov a súhlasia s návrhmi dizajnérov, aby sa tyrkysová kúpeľňa.

Tyrkysová je už dlho známa svojimi liečivými vlastnosťami. V starovekom Egypte, tyrkysová bola považovaná za posvätný kameň, a magické vlastnosti boli pripisované k nemu. Farebné terapeutky hovoria, že tyrkysová zlepšuje imunitu, uvoľňuje a dáva pokoj. Psychológovia veria, že táto farba pomáha osobe ukázať individualitu. Tyrkysová izba môže byť príliš odvážna, ale tyrkysová kúpeľňa - celkom opodstatnené, pretože tu relaxujeme, kúpame sa a snívame o tyrkysovej vlne oceánu.

Tyrkysová kúpeľňa vhodné pre tých, ktorí si ho chcú zariadiť v námornom štýle. Môžete kombinovať tyrkysové ako základ s rôznymi farbami, vrátane modrej, piesku, rôznych odtieňov zelenej, žltej a oranžovej. Klasická kombinácia je biela. Ružová farba znižuje účinky tyrkysovej, takže by sa nemali používať spoločne.

tyrkysová kúpeľňa akcenty červenej a tmavohnedej farby budú vyzerať dobre - napríklad koberec v blízkosti kúpeľne alebo uterák na záves. Príslušenstvo - ohrievače uterákov, držiaky toaletného papiera a iné - môžu byť buď strieborné alebo pozlátené.

Sklenené „tehly“, ktoré dizajnéri často používajú na vytvorenie „žiariacich“ stien alebo iných vnútorných prvkov, môžu obsahovať dekoratívne prvky „morskej“ témy - mušle, kamienky, sušené morské hviezdy. Použitie takýchto „tehál“ v dizajne tyrkysová farba kúpeľňa možno považovať za dobré riešenie.

Zanechajte Svoj Komentár