Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Ak chcete ušetriť maximálne množstvo tepla v byte a nie preplatiť za vykurovanie v zime, skúste zahriať predné dvere vlastnými rukami, Nie je to také ťažké, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

obvod

Otepľovanie dverí, či už drevených alebo kovových, zvyčajne začína okolo obvodu. Úloha nie je zložitá. Ak chcete vyriešiť to, musíte mať špeciálne tesnenie, ktoré môže byť buď samolepiace alebo zadlabať.

Ako izolovať železné predné dvere s jeho pomocou?

Samolepiace tesnenie bude vyžadovať predbežnú povrchovú úpravu. Spracujte akékoľvek vhodné rozpúšťadlo (alkohol, acetón, rozpúšťadlo na farby) na zárubňu a pevne pritlačte samolepiaci tmel okolo obvodu, aby ste ho odstránili zo substrátu. Tesniaca sila tesnenia pritlačená na drážku, predrezaná v ráme dverí.

rada

Ako izolovať kovové predné dvere po obvode tak, aby bol bezpečný? Najprv musíte presne určiť hrúbku požadovanej izolácie. Môžete to urobiť pomocou hliny. Zabalte ho do plastového obalu, umiestnite ho medzi krídlo dverí a krabicu a pevne ho zatlačte. Valec je vytvorený na zadnej strane ílu, jeho hrúbka bude hrúbka izolácie, ktorú potrebujete.

Izolujte tepelným izolačným materiálom.

Ako izolovať kovové predné dvereaby bol nielen spoľahlivý, ale aj krásny? Ak sú vaše dvere kovovým profilom s kovovým zvarom, ktorý nie je chránený proti chladu a hluku. Ohriať predné dvere vlastnými rukami Je možné, že po naplnení vhodným termoizolačným materiálom sú medzery medzi plechmi.

Ako ohrievač si môžete vybrať panely z polystyrénovej peny, peny alebo iných tepelne a zvukovo izolačných materiálov.

Tiež je potrebné:

  • jeden alebo viac listov sololitu;
  • tekuté nechty;
  • tmel;
  • skrutky;
  • náradie pre prácu (páskové váhy, dvere, skladačka, skrutkovač).

Ako izolovať železné predné dvere podľa pravidiel?

  • Ak chcete začať s páskou, vykonajte merania krídla dverí. Získané údaje získate presne a presne na drevovláknitú dosku a výsledný vzor zostrihajte.
  • Označte otvory pre zámky a priezor (ak existujú) na šablóne a tiež ich rozrežte.
  • Na zvládnutie takejto úlohy, ako izolovať kovové predné dvere na vlastnú päsť je potrebné vyplniť dutiny v ňom vybraným ohrievačom tak, aby nezostali žiadne medzery a praskliny. Izolácia je pripevnená k dverám tekutými klincami alebo tesniacim materiálom.
  • V ďalšej fáze zahriať predné dvere vlastnými rukami polyuretánová pena vám pomôže. S jeho pomocou, všetky dutiny, dokonca aj malé medzery musia byť vyplnené, potom nechať penu vyschnúť, odrezať všetky nepotrebné, a rezané otvory v tesnení pre zámky a oko. Po tomto prípravku možno považovať za ukončené.
  • V poslednom stupni sa list vláknitej dosky vyrezanej podľa šablóny priskrutkuje pozdĺž celého obvodu pásu. Potom môžu byť dvere čalúnené vybraným materiálom - hlavne pre dekoratívne účely.

Ak stále pochybujete, ako izolovať železné predné dvere bez pomoci odborníkov preskúmajte dizajn vašich dverí. Je možné, že niektoré operácie, ktoré nepotrebujete, a všetko bude jednoduchšie, než ste si mysleli.

Zanechajte Svoj Komentár