Dizajn domu: exteriér a interiér

Dizajn dreveného domu z guľatiny je navrhnutý v modernom „rustikálnom“ štýle - svetlý, nápaditý, veľmi pohodlný a funkčný. Zaoblená guľatina sa stala materiálom, ktorý jej dáva jedinečné kúzlo zvonku aj vo vnútri domu.

Vonkajšia úprava

Na vrchu domu je zakrytá kovová dlažba, suterén je obložený kameňom. Jasne červené rámy a predné dvere sú bohatým dekoratívnym prízvukom, ktorý dodáva vonkajšiemu povrchu jedinečný vzhľad.

Ďalšie prvky pre výzdobu si vybrali samotní majitelia, ktorých chvályhodná láska k ruskej staroveku ich nútila venovať osobitnú pozornosť tejto voľbe. Vozík na verande, staré samovary, police na kovaných konzolách - to všetko podčiarkuje zvolený štýl a prináša chuť času.

Vo večerných hodinách je terasa osvetlená starými lampami visiacimi zo stropu.

Povrchová úprava interiéru

Interiér srubu je veľmi jednoduchý - väčšina stien bola ponechaná nepotiahnutá, takže protokoly zobrazovali svoje prirodzené farby a textúru. Aj v miestnostiach s vysokou vlhkosťou je časť stien nerušeným logom.

1. poschodie
Vstupná hala

Kuchyňa a jedáleň

Medzi kuchyňou a jedálňou nie je žiadna stena, sú oddelené len vizuálne - na hranici je kuchynský ostrov. V jedálenskom priestore dominuje domáci stôl: veľká borovicová stolová doska bola vystužená na liatinových podvozkoch. Stoličky v pracovnom a jedálenskom priestore boli objednané u rovnakého výrobcu.

V móle pri okne na oboch stranách dať okná v bielom - sú pomerne jednoduché tvar a nízke náklady v cene. Obsahujú zbierku starožitností, láskyplne doplnené vlastníkmi.

Obývacia izba

Všetko v dizajne dreveného domu z guľatiny podlieha jednej myšlienke: aby bolo pohodlné a útulné. Jeho interiérová výzdoba je zároveň jednoduchá a nezvyčajná. Podlahy v obývacej izbe na prvý pohľad sa zdajú byť obložené v rôznych odtieňoch, ale v skutočnosti sú vyrobené z smrekovcových dosiek. Dosky sú natreté v dvoch odtieňoch - mliečne a tmavosivej.

Zóna pohovky je tiež nezvyčajná: jedna veľká pohovka bola nahradená dvomi strednými pohovkami, nastavenými diagonálne - v smere „dlaždíc“ na podlahe. Pohovky sú pohodlné na sedenie av noci ich možno rozšíriť a vytvoriť ďalšie sedenie pre hostí.

Pracovná oblasť

Veľký stôl v blízkosti okna vám umožní pohodlne sedieť a staré počítadlo na stene slúži ako dekoratívny ukazovateľ na účel tohto rohu.

2. poschodie

Konštrukcia hornej časti domu je mäkšia, pokojnejšia v porovnaní s prvou, ktorá je prirodzená - po tom všetkom sú súkromné ​​priestory pre rekreáciu. Priečky medzi miestnosťami sú sadrokartónové, vystužené na kovovom ráme.

Interiérová výzdoba zrubu na druhom poschodí bola vykonaná s prihliadnutím na skutočnosť, že strecha má významný svah. Ale efekt „podkrovia“ nepokazil miestnosť, ale naopak, urobil dodatočný očarujúci akcent do interiéru.

spálne

V hlavnej spálni je stena v blízkosti čela postele pokrytá tapetou s čiernobielom výtlačkom zobrazujúcim kvety. Kované čelo pokračuje v tlači na tapetu. Šatníkové izby malej veľkosti sú na oboch stranách postele, vstup do nich je uzavretý svetlými dverami hrkáliek - riešenie typické pre vidiecky štýl, najmä v južnom Francúzsku.

Detská izba

Vzhľadom na to, že v rodine sú tri deti, museli sa opustiť nočné stolíky - ich funkcie sú obsadené výklenkami nad čelo postele. Medzi dvomi lôžkami, biele dvere rovnakého dizajnu ako v spálni dospelých členov rodiny skryť svoj skladovací systém.

Časť stien škôlky tvorí neuzavreté guľatiny a niektoré sú pokryté jasnými kvetinovými tapetami. Kryty v "rustikálnom" štýle a pruhované "chodník" na podlahe - nepostrádateľné príslušenstvo každej spálni krajiny.

kúpeľňa

Dokonca aj v kúpeľni sú steny a sú veľmi originálne. Toto riešenie bolo umožnené použitím špeciálnych prípravkov, ktoré dávajú drevu odolnosť voči vlhkosti. Steny v blízkosti vane a umývadla sú čiastočne kachľové a čiastočne pokryté vodotesnou vinylovou tapetou. Umývadlo bolo umiestnené na kovaný základ, vytvorený podľa náčrtu ženy v domácnosti.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár