Dizajn a interiér vidieckeho domu od Jodie Cooper Design

Dizajn a interiér vidieckeho domu Austrália je v dokonalej harmónii s okolitou prírodou. Samotný dom sa skladá z niekoľkých opticky oddelených objemov, kombinovaných so zložitými líniami strechy. Všeobecne platí, že je vnímaný ako moderný hrad, a stáva sa čoraz populárnejšie vo výstavbe predmestského bývania.Výška budov sa nespochybňuje so stromami v okolí a nepotláča diváka.

Interiér vidieckeho domu tiež maximálne zjednodušené a vyrobené v prirodzených farbách, čo zvyšuje stav harmónie ľudí v ňom.

Jeden zo zaujímavých nálezov dizajn a interiér vidieckeho domu oceľové neobvyklé kombinácie materiálov. Napríklad plastová vlečka a prírodný kameň koexistujú vo fasáde, hladké steny v obývacej izbe sú kombinované so murivom z divého kameňa, v spálni zasnežená biela omietka prirodzene ide do „palubných dosiek“ čela postele, stúpajúcich do plnej výšky miestnosti.

Okná - duša domu, av interiér izby vidiecky dom zohrávajú vedúcu úlohu. Neobvyklé usporiadanie okenných otvorov tiež oživuje vzhľad budovy z prednej strany.

Zadná strana domu je tiež veľmi príjemná pre oči: veľká terasa je oddelená sklenenými dverami z obývačky, čím vzniká pocit „otvorenosti“ a pohostinnosti.

Vnútri domu vládne pohodlie. Pôvodné nápady pomohli urobiť dizajn a interiér vidieckeho domu nezvyčajné a zároveň dodržiavať tradície a základné princípy bytového dizajnu. Prvé poschodie je rozdelené na funkčné zóny a má vysoký strop, ktorý dodáva svetlo a priestor.

Kuchyňa je dostatočne veľká na to, aby bolo varenie pohodlné, a jedáleň, aj keď malá, vám umožní stolovať vonku. Hotelové izby sú tiež umiestnené tu.

Spálňa je na druhom poschodí. Interiér izby vidieckeho domu navrhuje veľké množstvo svetla, a preto je v strope usporiadané okno.

Balkón zo spálne nevychádza von na ulicu, ako obvykle, ale vo vnútri domu az neho môžete vidieť, čo sa deje v obývacej izbe.

Zanechajte Svoj Komentár