Interiér domu v štýle minimalizmu

V jednej z dedín neďaleko Moskvy, medzi brezami a limetkami, sa nachádza tento vidiecky dom. Interiér domu v štýle minimalizmu je vyrobený zvonku i zvnútra.

Prvý dojem je dosť pochmúrny, stavba je postavená výlučne zo skla a sivej betónovej hmoty, v jej vzhľade nie je nič „živé“, ale taká je. minimalistický dizajn interiéruna jednej strane absencia zbytočných detailov a jednoduchých línií je dosť chladná až preplnená, ale na druhej strane sa cítite slobodný a relaxuje z informačného preťaženia.

Prostredie mnohých stromov, možno trochu zjemňuje celkový ponurý vzhľad budovy a pri pohľade na ňu domáce interiér v štýle minimalizmu z vnútra sa drasticky mení dojem.

Celková obytná plocha je 560 m2. Projekt bol vytvorený návrhárskou kanceláriou Za Bor. Úrad bol vytvorený nielen interne minimalistický dizajn interiéruale aj samotný stavebný projekt.

Pod suterénnymi zábermi bolo pridelených len 300 metrov štvorcových, vďaka komplexnej vetvovej štruktúre dvojpodlažného domu sa celkový objem priestoru zvýšil takmer o dve. Dom je rozdelený na dve krídla a prednú časť, každá zóna má svoje vlastné vstupné skupiny.

interiér domu v štýle minimalizmu podľa prístupu rozdelenia priestoru sa vývojári držali klasických kánonov, prvé poschodie - spoločné priestory, druhé poschodie - súkromná zóna.

Podzemné podlažie pre všetky hospodárske budovy bolo špeciálne zapustené do úrovne jedného a dvoch metrov.

Interiérový dizajn v štýle minimalizmu dom je vyrobený v tradičných bielych farbách, prírodné materiály na povrchovú úpravu dreva pre podlahy a steny. Veľa použitého skla a prírodného kameňa.

Všetok nábytok bol špeciálne vytvorený pre priestor zariadenia. Podľa farebnej schémy, biela farba - prevláda v obytnom priestore av priestore celého prvého poschodia, strom, ako teplejšie a mierumilovnejšie na svete, zaberá hlavne osobné priestory.

Samostatná konštrukčná časť osvetľuje. Vo všetkých miestnostiach boli použité prvky odkvapového LED osvetlenia, vstavané stropné a nástenné svietidlo. Vďaka mäkkému žiareniu zo vstavaných lámp je priestor vizuálne vnímaný pokojnejší a mäkší.

Biela farba dokonale odráža lúče osvetlenia a slúži ako vynikajúce zázemie pre hru tieňov, táto technika je dokonale viditeľná v scenári osvetlenia jedálne, vďaka prepínaniu farieb môže miestnosť preberať akýkoľvek vzhľad.

Pracovné výkresy.

Zanechajte Svoj Komentár